На окупованій частині Херсонщини школярів змушують отримувати російські паспорти

На окупованій частині Херсонщини школярів змушують отримувати російські паспорти

Автор: Іван Підлісний 01 Сентября 2023 16:40

На окупованій частині Херсонщини також розпочався навчальний рік, але за рашистськими стандартами. 

Раніше, як повідомляла "Гривна", окупанти завезли до навчальних закладів 7 тонн пропагандистської літератури. Серед них й так звані "оновлені" підручники з історії для старшокласників, які просякнуті російською пропагандою.

Центр національного спротиву повідомляє про випадки, коли старшокласники, які не отримали паспорт рф, тимчасово не допущені до занять в окупаційних школах.

Зокрема, на Херсонщині школи передали у так звані відділи міграції списки учнів, які не мають паспортів рф. Тепер в учнів є 10 днів, аби “виправити ситуацію” й лише тоді вони будуть допущені до занять.

"Зауважимо, що раніше росіяни на ТОТ видавали шкільні набори дітям, чиї батьки мають паспорт ворога. Всім іншим дітям допомога не надавалась", - зазначили в ЦНС. 

Варто додати, що частину шкіл на окупованій території рашисти перетворили на катівні, де утримують цивільне населення. Також території навчальних закладів використовують у військових цілях. Раніше стало відомо про розташування мінометних розрахунків на території школи №2 в Олешках. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів