Прокуратура шукає свідків і потерпілих – можуть допомогти в розслідуванні злочинів РФ на Херсонщині

Прокуратура шукає свідків і потерпілих – можуть допомогти в розслідуванні злочинів РФ на Херсонщині

Автор: Марина Поліщук 19 Май 2023 09:10

Херсонська обласна прокуратура розшукує потерпілих та свідків, які можуть допомогти в розслідуванні фактів жорстокого поводження та тортур російських військових над цивільними під час окупації регіону. Ідеться про людей (чи їхніх родичів), яких окупанти утримували в захопленому приміщенні Херсонського апеляційного суду.

Під час окупації правобережної частини області в приміщені апеляційного суду в центрі міста діяла так звана «комендатура російської окупаційної влади», повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Тож сьогодні правоохоронці встановлюють свідків та потерпілих, які могли незаконно утримуватися окупантами у цьому місці та піддавалися фізичному насильству, катуванню. 

«Для встановлення всіх обставин події звертаємось до громадян, які стали потерпілими чи свідками вказаного кримінального правопорушення, з проханням повідомити наявну інформацію за номером +38(098)493-57-67 або на електрону пошту Херсонської обласної прокуратури: sekretariat@kherson.gp.gov.ua», - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, що катівні, створені росіянами на окупованій території Херсонської області, Кремль фінансував заздалегідь, а в управлінні ними брав участь колаборант Володимир Сальдо. Відповідні докази зібрала міжнародна група юристів.

Усі фото: пресслужба Херсонської обласної прокуратури

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

Оголошено вироки ще двом колаборантам – жителям Станіслава та Правдиного

«Ми вдягали вишиванки і "вишивали" перед окупантами – мозолили їм очі». Історія спротиву херсонки

Полуницю з окупованої Нової Каховки везуть у Рязань

Юрій Антощук: «Херсонщина довгий час буде максимально депресивним регіоном. Сподіваюся, що помиляюся» (інтерв’ю)

Дмитро Ярош: «Агент ГУР обіймав високу посаду в окупаційній адміністрації Херсонщини і був біля Сальдо»