Працівники Центрального ринку не пустили на робочі місця зрадників
Фото ілюстративне

Працівники Центрального ринку не пустили на робочі місця зрадників

Автор: Євген Веселов 27 Янв. 2023 10:50

У Херсоні на Центральному ринку своя боротьба зі зрадниками.

Працівники ринку не пустили на робочі місця зрадників, які підспівували та підтримували росіян під час тимчасової окупації Херсона.

На відео, яке виклав на своїй сторінці у Фейсбук керівник пресслужби Сил оборони Херсона Дмитро Плетенчук, видно, як це відбувається.

«Ситуація: місцеві колаборанти спробували повернутися на своє робоче місце на Центральному ринку міста Херсон. Здається їх зараз будуть бити всім ринком. Вирішили, що пару місяців деокупації достатньо, щоб їх забули. Не вгадали», - написав Плетенчук.

Нагадаємо, 24 грудня 2022 року у канун Різдва, окупанти з лівого берега завдали ударів по центру Херсона, у тому числі по павільйону Центрального ринку. Тоді загинули 11 людей, 64 дістали поранення. Серед постраждалих були і працівники Центрального ринку. Ці смерті на совісті зрадників, які допомагали окупантам.

У суспільства високий запит на справедливість. І в цьому розрізі не можливо не погодитись з експертом Сергієм Даниловим - «Запит на справедливість дуже сильний. Якщо його не задовольнити, будуть самосуди. 100%».

Зараз правоохоронці активно виявляють колоборантів, які займали певні посади, працювали і виконували функції держави-агресора, насаджували російській освітній простір. А чи дійде справа до тих, хто з радістю торгував за рублі, хто погрожував сусідам чи колегам здати їх «на подвал» за проукраїнську позицію, товаришував з окупантами? Поки це питання відкрито, але люди не готові простити. Ситуація на Центральному ринку - яскрава ілюстрація цьому.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів