Пожежні «агрегати» з баклажок від води – як жителі Кінбурнської коси борються з пожежами

Пожежні «агрегати» з баклажок від води – як жителі Кінбурнської коси борються з пожежами

Автор: Марина Поліщук 06 Июня 2023 13:15

Жителі Кінбурнської коси, яка більше року знаходиться під окупацією російських військ, розповіли, що на території півострова не лишилося жодної техніки, за допомогою якої можна було би гасити лісові пожежі. Про це йдеться на Facebook-сторінці Kinburn.Life.

За словами місцевих жителів, окупанти покрали все, що лишалося для боротьби з вогнем: машини, причепи, спеціальну техніку, насоси. Оскільки пожежна небезпека залишається високою, люди знаходять нестандартні способи вирішення проблеми – розставляють довкола сіл пляшки з водою, залишаючи поряд написи для окупантів, аби ті їх не чіпали.

«Сьогодні місцеві мешканці виходять з того що мають, та роблять пожежні «агрегати» з баклажок від води. Розставляють навкруги села, втикають палицю з білим прапором та надписом «для пожежі», бо дикі окупанти можуть і це з@@@ти. Кажуть, краще було би й лопати поряд залишити, але... Можна геть залишитися і без лопат...» – ідеться в дописі.

Нагадаємо, місяць тому фахівці розробили карту, на якій видно, яка територія Кінбурнського півострову вражена пожежами внаслідок війни. Судячи з карти, російські окупанти перетворили Кінбурнську косу на суцільну пожежу. За деякими оцінками, загалом ураження тут становили до 10 тисяч гектарів, тобто близько 30% лісів Кінбурна.

Жителі Кінбурнського півострова вимушені шукати нестандартні способи боротьби з лісовими пожежами. Фото: Facebook/Kinburn.Life

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів