Помер секретар Новокаховської міськради Дмитро Васильєв, якого окупанти півтора місяця тримали в полоні
Фото Олега Батуріна

Помер секретар Новокаховської міськради Дмитро Васильєв, якого окупанти півтора місяця тримали в полоні

Автор: investigator.org.ua 28 Янв. 2023 12:00

27 січня в Києві помер 54-річний секретар Новокаховської міської ради Херсонської області Дмитро Васильєв. За словами його дружини Людмили Васильєвої, у нього обірвався тромб. Поховають Васильєва в столиці 28 січня. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Після окупації Нової Каховки Дмитра Васильєва схопили в полон 16 березня 2022 року. Його тримали до 30 квітня в захопленому росіянами приміщенні Каховського районного відділу поліції в Новій Каховці та схиляли до співпраці. Але він відмовився. Після звільнення він одразу виїхав до Києва.

Дмитро Васильєв народився в Москві. Був помічником народного депутата України Івана Вінника. У 2020 році був обраний до Новокаховської міськради від нині забороненої проросійської партії «ОПЗЖ».

Родина Васильєвих є бенефіціарним власником газети «Нова Каховка».

Так званому «раднику голови «ДНР», представнику збройного формування РФ, колаборанту Валентину Мотузенку повідомили про підозру у відданні наказу щодо нелегального ув’язнення 16 березня 2022 року секретаря Новокаховської міської ради Дмитра Васильєва. За цей злочин йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Раніше Валентину Мотузенку повідомили про підозру у відданні наказу про незаконне затримання та ув’язнення журналіста херсонської обласної газети «Новий день» Олега Батуріна 12 березня 2022 року та міського голови Таврійська Миколи Різака 1 квітня 2022 року. 

За інформацією українських слідчих, Валентин Мотузенко є громадянином України, керівником незаконного збройного формування «ДНР» – «батальйону Кальміус», що входить до складу збройних формувань РФ. Себе Мотузенко називав завжди «атаман Івановіч». Він був активним учасником захоплення будівлі Каховської міської ради та особисто представляв у Каховці гауляйтера міста, колаборанта Павла Філіпчука.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів