Полонений міський голова Голої Пристані Бабич отримав спеціальну відзнаку за відданість
Фото: Укрінформ

Полонений міський голова Голої Пристані Бабич отримав спеціальну відзнаку за відданість

Автор: Євген Веселов 10 Февр. 2023 08:20

Полонений мер Голої Пристані Олександр Бабич (на фото) 8 лютого 2023 року за поданням Асоціації міст України та Ради європейських муніципалітетів та регіонів здобув спеціальну відзнаку імені Павла Адамовича, мера Гданська, який у 2019 році загинув від смертельного поранення. Про це повідомляється на сторінці Асоціації міст України у Фейсбук.

Мер українського міста Гола Пристань Олександр Бабич із березня 2022 року перебуває в російському полоні та відзначений європейськими партнерами як приклад свідомої відданості своїй Батьківщині та українцям, що сьогодні виборюють своє право на життя, як представник всіх українських мерів, що були викрадені з початку російського вторгнення з метою максимально швидкого звільнення всіх представників місцевого самоврядування.

На врученні Премії виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан висловив сподівання, що отримання цієї відзнаки збереже життя всім мерам та полоненим громадянам України.

«Майже рік Україна бореться із підлою агресією, бореться не лише за свою свободу та безпеку, але й за свободу всієї Європи та демократичного світу. Важливо, що всі зараз розуміють, що ми подолаємо ворога саме спільними зусиллями», - наголосив Олександр Слобожан.

Він переконаний, що особистість Олександра Бабича уособлює в собі всіх українських мерів, які продовжують виконувати свої обов’язки, незалежно від обставин, часто навіть ризикуючи власним життям.

За інформацією Асоціації, наразі у полоні росіян знаходяться 5 керівників громад України, у тому числі міський голова Херсона Ігор Колихаєв.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів