Під звуки вибухів: зруйнований Антонівський міст у відео до пісні «Човен» Святослава Вакарчука

Під звуки вибухів: зруйнований Антонівський міст у відео до пісні «Човен» Святослава Вакарчука

Автор: Марина Поліщук 27 Декабря 2022 09:00

Нещодавно лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук відвідав Херсон. Співак побував на площі Свободи, де херсонці святкували звільнення. А також зустрівся з лікарями Херсонської обласної дитячої лікарні та заспівав їм.

Музикант також відвідав зруйнований російськими окупантами Антонівський міст, що з'єднує правий і лівий береги Дніпра. Цю територію сьогодні прострілюють росіяни з лівобережжя, тож вихід на міст заборонений. Проте Вакарчук наважився і саме тут заспівав свою символічну пісню «Човен».

«Херсон. Антонівський міст сьогодні. Той, який з'єднує правий та лівий берег нашої країни. Той, який зруйнували російські окупанти, але вони ніколи не зруйнують єдність України! Ми разом і об'єднанні міцною силою нашої любові до рідної землі.

Антонівський міст сьогодні прострілюється окупантами, вихід на нього суворо заборонено, та символічно і важливо було саме тут заспівати нашу пісню "Човен"»,написав музикант на своїй сторінці в соцмережі.

Пісню «Човен» було написано ще в 2019 році. Проте саме сьогодні її слова набули нового значення, особливо щодо розірваної навпіл території Херсонщини. Але це тимчасово – правий і лівий береги обов’язково возз’єднаються, ворога буде знищено, і на лівобережжі зазвучить українська пісня.  

Там зліва і справа цвітуть сади,

Там зліва і справа чужі сліди.

Війнами втомлена та ніким не зломлена,

Розквітай, земле ти моя.

Голодом морена, але непокорена,

Най звучить над Дніпром твоя пісня солов'я.

Поїздку Святослава Вакарчука на Антонівський міст та його невеликий виступ наші захисники увічнили у відео, додавши кадри таємного проникнення команди музиканта на територію переправи, а також знятого з дрона зруйнованого мосту. Як повідомив співак, над монтажем відео працювали військовий документаліст Олексій Іщенко та військовослужбовець ЗСУ Марко Івков.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів