Руйнування Кримського мосту викликало транспортний колапс на півострові

Руйнування Кримського мосту викликало транспортний колапс на півострові

Автор: Євген Веселов 13 Октября 2022 12:33

8 жовтня 2022 року У результаті вибуху на одній із ділянок Кримського мосту загорілися цистерни з паливом. При цьому на численних кадрах, що публікуються очевидцями в соціальних мережах, видно, що, крім пожежі на залізничній гілці мосту, зруйноване також дорожнє полотно. Кілька секцій просто обвалились у воду.


Після цього надвечір 8 жовтня окупантам вдалося відновити рух по непошкодженій автомобільній частині мосту. Також Росія запустила поромну переправу. Це дозволило російській пропаганді зробити заяву, що транспортна логістика відновлена, паніка відсутня і взагалі все йде за планом.


При цьому, як зазначає Асоціація реінтеграції Криму, самі загарбники змушені визнати транспортний колапс. Так, пропаганда загарбників визнає, що до вибуху на мосту до Криму з росії заїжджало від 850 до 1500 вантажівок щодня.


В той же час, за три дні після вибуху на мосту поромна переправа змогла обробити перевезення 1500 вантажівок в обидва боки протоки. Також повідомляється про колапс із «порядком реєстрації» вантажівок у черзі на переправу.


Очевидно, що «каравани» можуть забезпечити за день до кількох сотень вантажівок, і ще кілька сотень можуть протиправно перевезти пороми. Таким чином, автомобільний вантажопотік до окупованого Криму після вибуху на мосту скоротився орієнтовно вдвічі, а скорочення залізничного вантажопотоку до Криму також може мати порівняні обсяги.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів