Навіть західні ЗМІ звернули увагу на евакуацію зрадників з Херсонщини

Навіть західні ЗМІ звернули увагу на евакуацію зрадників з Херсонщини

Автор: Євген Веселов 14 Октября 2022 12:59

13 жовтня гауляйтер Сальдо звернувся з проханням до російської влади щодо допомоги з виїздом жителів Херсонської області, насамперед правобережжя, до Криму та інших регіонів росії.

«Одночасно ми запропонували всім жителям Херсонської області, якщо є таке бажання, щоб убезпечити себе (...), теж виїхати в інші регіони, насамперед – це Крим, Ростовська область, Краснодарський край, Ставропольський край (Росії – КР)» , - заявив Сальдо.

Російська влада оперативно йому відповіла - віце-прем'єр Марат Хуснуллін підтримав звернення гауляйтера Сальдо про «евакуацію» до Криму та РФ мешканців області.

«Ми повністю сприятимемо (російській – КР) адміністрації (в) Херсонської області у розміщенні жителів регіону в (...) Російської Федерації. Забезпечимо всіх безкоштовним проживанням та всім необхідним. А тих, хто вирішить залишитися на постійній основі, забезпечимо житлом», – заявив Хуснуллін.

Тобто йдеться, як зазначають експерти, фактично про депортацію місцевого населення і про організовану евакуацію особливо яскравих прихильників «руського міру» і колаборантів з числа місцевих жителів, які пішли на співпрацю з окупаційною владою.

Цікаво, що на цей факт звернули увагу «Financial Times». Видання аналізує ці заклики у розрізі прогнозу щодо здатності Збройних сил України визволити окупований Херсон і повернути контроль над правим берегом Дніпра вже наступного тижня.

Звичайно, треба обережно ставитися до таких прогнозів, адже лише українське військо визначає терміни і межі звільнення територій. В той же час не можемо не погодитися з тим, що втеча представників окупаційної адміністрації є красномовним фактом серйозної невпевненості у спроможності і далі утримувати окупований Херсон.

Також можна провести паралель з евакуацією зрадників зі звільнених територій Бериславського району. Вони масово почали приїжджати у Херсон нібито ховаючись від «режиму укронацистів». Насправді ж вони ховаються від своїх же односельців, які готові на шматки рвати запроданців та любителів руського миру.

До речі, у міського божевільного Стрємоусова, як зазвичай, «нікакой панікі нєт». У його паралельному всесвіті людей просто вивозять на відпочинок.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів