Окупанти облаштували полігон на території ландшафтного заказника в Херсонській області

Окупанти облаштували полігон на території ландшафтного заказника в Херсонській області

Автор: Іван Підлісний 06 Декабря 2023 16:00

Російські окупанти продовжують скоювати військові злочини та наносити шкоду екології Херсонської області. Як повідомляє evocation.info, на тимчасово окупованій території рашисти облаштували новий полігон. 

Військовий об'єкт з'явився на півострові Карадай (у колишньому Каланчацькому районі), територія якого має статус ландшафтного заказника. За інформацією активістів руху, на полігоні щоденно проводяться стрільби з різного озброєння, військової техніки та артилерії. Вогонь ведеться в напрямку акваторії Каркінітської затоки. Під час навчань окупантів по території заказника пересувається близько десяти одиниць військової техніки. 

"Використання півострова у військових цілях – кричуще порушення кримінального кодексу та міжнародного права, адже в межах заказника заборонено будь-яку діяльність, яка може завдати шкоди природі", - зазначили в evocation.info. 

Активісти додали, що, ймовірно, росіяни навмисно наносять шкоду екології регіону, адже не збираються затримуватися на тимчасово окупованих територіях надовго. 

Як раніше повідомляла "Гривна", під виглядом обміну окупанти викрали із заповідника «Асканія-Нова» рідкісних тварин. Наразі відомо про вивезення на територію рф по декілька особин зебри Чапмана, бізона американського, коней Пржевальського та оленя Давида.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів