Окупанти на лівобережжі Херсонщини все більше посилюються іноземними найманцями

Окупанти на лівобережжі Херсонщини все більше посилюються іноземними найманцями

Автор: Іван Підлісний 17 Февр. 2024 15:40

Російські підрозділи все більше поповнюються іноземними найманцями на лівобережжі Херсонської області. 

Як пише у соцмережах заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов, найманців з африканського континенту помітили на ринку в місті Олешки. Також військові з країн Африки раніше були помічені в Чаплинці, де вони на місцевому ринку скуповували теплі речі та ковдри. 

Як раніше повідомляла "Гривна", вороже угруповання "Дніпро" поповнилося найманцями з азіатських країн, яких планували використовувати у штурмах плацдарму ЗСУ в Кринках. 

Російські телеграм-канали із так званого "z-середовища" повідомляють, що підрозділи угруповання "Дніпро" також посилюються військовими з арабських держав та Куби. В деяких підрозділах кількість іноземних "добровольців" складають до половини особового складу. 

Нагадаємо, що наприкінці січня українські військові в Кринках ліквідували найманця з Білорусі, який штурмував позиції ЗСУ в складі 328 полку 104 десантно-штурмової дивизії окупантів. При ньому знайшли військовий квиток та навіть квитки на потяги "російської залізниці". В районі Кринок також були помічені громадяни Непалу. За даними кількох джерел, іноземці проходять службу в інженерно-саперній роті 26 полку.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів