На лівобережжі Херсонщини ворог компенсує втрати за рахунок найманців з інших країн

На лівобережжі Херсонщини ворог компенсує втрати за рахунок найманців з інших країн

Автор: Іван Підлісний 25 Янв. 2024 15:10

В мережі все більше підтверджень того, що російські окупанти намагаються компенсувати втрати особового складу на лівобережжі Херсонщини за рахунок найманців з інших країн. 

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що вороже угруповання "Дніпро" поповнилося батальйоном із так званих "добровольців" з африканських та азіатських країн. Ситуація підтверджується оприлюдненими росіянами фото в соцмережах. 

Зокрема, в районі Кринків на лівобережжі Херсонської області були помічені громадяни Непалу. За даними кількох джерел, іноземці проходять службу в інженерно-саперній роті 26 полку. 

Варто додати, що після оприлюднення інформації про вербування громадян Непалу до лав армії рф в самій африканській країні спричинився скандал. Влада Непалу припинила видавати дозволи на роботу в росії та Україні, після того, як кілька громадян загинули в складі російської армії. 

Щонайменше 10 непальців, які воювали на боці росії, загинули, близько 100 громадян Непалу зникли безвісти, а всього контракти з міноборони росії підписали кілька сотень осіб.

Днями українські військові денацифікували в Кринках громадянина Білорусі, про що повідомив журналіст Андрій Цаплієнко. При ньому знайшли військових квиток та навіть квитки на потяги "російської залізниці". В складі 328 полку 104 десантно-штурмової дивизії окупантів штурмував плацдарм ЗСУ старший лейтенант Денис Лазарев. 

Військовий квиток білорусу було видано у Мінську в грудні 2022 року. Судячи із записів, у 2003-2004 роках Лазарєв служив у військовій частині №61357, дислокованій у столиці Білорусі.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів