Окупанти на Херсонщині планують віджим «зеленої» енергетики

Окупанти на Херсонщині планують віджим «зеленої» енергетики

Автор: Євген Веселов 30 Октября 2022 13:21

Віджим майна або підприємств українських власників на тимчасово окупованих територіях Херсонщини окупаційною російською «владою» стало характерною рисою «руського міра». Займається цим так званий «фонд государственного имущества», роботу якого курує колоборант Ігор Сємєнчев молодший. Від власників підприємств вимагають переєструватися за вимогами російського законодавства, а у разі відмови, майно оголошується безгоспним і вилучається на користь російської окупаційної адміністрації.


Таким чином вже були віджаті, наприклад, приміщення всеукраїнських торгових мереж, автозаправок, типографії, аптек та інших підприємств.


Зараз настала черга об’єктів зеленої енергетики. Так, окупаційна адміністрація оголосила про початок конфіскації об’єктів генерації сонячної енергії. Вони це назвали роботою по виявленню «безгосподарних об'єктів генерації, які мають електричний зв'язок із об'єктами «Херсонобленерго», звичайно ж фейкового.


Робиться це начебто з метою «забезпечення енергетичної безпеки, а також безпеки та працездатності всього електроенергетичного комплексу Херсонської області».


Від власників цих об’єктів вимагається особисто до 15 листопада явитися до окупаційного підприємства «Херсонобленерго» і зареєструватися за його вимогами.


В іншому випадку, як каже російська адміністрація, ініціюватиметься питання визнання об'єктів сонячної генерації безгосподарними з подальшим їх закріпленням за окупаційним підприємством "Херсонобленерго", на праві господарського відання та оперативного управління.


Звісно, що у більшості випадків власники знаходяться на території вільної України, не збираються поки повертатися до окупованого Херсону. Зрозуміло, що вони вже вважають свої об’єкти втраченими або через руйнування через бойові дії, або через привласнення окупаційною «владою». Маємо надію, що панувати ворогам залишилось не довго.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів