Окупанти захопили пивний завод «Дрофа» в Херсоні

Окупанти захопили пивний завод «Дрофа» в Херсоні

Автор: Євген Веселов 11 Октября 2022 12:35

Про це підприємство повідомило ввечері 10 жовтня на своїй сторінці в соціальній мережі. У повідомленні зазначається, що підприємство було захоплене ще минулої п’ятниці, 7 жовтня. Керував захопленням відомий місцевий колаборант, заступник гауляйтера Херсонщини Ігор Сємєнчев.

Підприємство звертає увагу, що якість пива, яке, можливо, буде в майбутньому зварене окупантами під брендом «Дрофи», буде дуже сумнівною.

«Команда «Дрофи» та засновники проекту, вимушені попрощатися з вами на деякий час...

У п'ятницю 7.10.22 завод було захоплено місцевими колаборантами під керівництвом Сємєнчева Ігоря (руский справедливый мир пришел).

Частина людей залишилася працювати (ситуація в місті складна, тому ми не маємо претензій до них), частина виїхала та частина просто відмовилась від співпраці.

Тому ви повинні розуміти, що це вже не «Дрофа», а вкрадене пиво з заводу (яке вже зварене), а в майбутньому незрозуміло що (коли спробують зварити щось...)

Будьте обережні!

Кожен, хто доклав зусиль, щоб забрати нашу пташку, обов’язково відповість за вчинене!» - йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо, що «Дрофа» - це одне із найсучасніших переробних підприємств харчової промисловості Херсонської області, яке почало працювати в серпні 2019 року із відкриття виробництва та власної торгової мережі. За весь цей невеликий період свого існування пивовари підприємства отримали декілька престижних нагород галузі.

Власниками пивоварні є двоє корінних херсонців – Олег Коноваленко та Юрій Зелінський.

На жаль, це ще один черговий факт грабіжництва з боку російської окупаційної адміністрації. Місцеві колаборанти під прикриттям автоматів російських загарбників віджали вже не одне успішне підприємство Херсонщини.

Раніше, наприклад, повідомлялося про захоплення Херсонської міської друкарні, на якій окупаційна влада випускає свої агітлистівки та віджиму магазинів мережі «Сільпо», «АТБ», «Епіцентр», аптек та АЗС.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів