Окупаційна влада визнає, що неспроможна забезпечити врожай на ТОТ Херсонщини

Окупаційна влада визнає, що неспроможна забезпечити врожай на ТОТ Херсонщини

Автор: Ян Ярчук 17 Май 2024 18:30

Російська окупаційна влада повідомила, що цьогоріч врожай на тимчасово окупованій частині Херсонщини значно скоротиться, навіть порівняно з 2023 роком.

Зокрема, врожай овочів та озимої пшениці на лівобережжі Херсонщини зменшиться на 30% та 25% відповідно. Про це відкрито заявив гауляйтер ТОТ частини області, колаборант Володимир Сальдо, навівши дані так званого «Мінсільгоспу Херсонської області».

Скриншот з пропагандистського окупаційного каналу

Причиною цього називають відсутність централізованого поливу через підрив Каховської ГЕС, яку самі ж російські війська знищили у червні 2023 року. Також говорять про вплив весняних заморозків та бойових дій.

Однак, про те, що окупанти на ТОТ створили всі умови для мого, аби херсонські аграрії просто не мали змоги здійснювати свою діяльність. Крім того, не забуваймо про випадки вивезення окупантами техніки й того ж врожаю за межі регіону.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Утричі дешевше, ніж торік: скільки коштує полуниця в Херсоні, Одесі та в окупованих Великих Копанях

Так, окупаційний «Мінсільгосп в Херсонській області» прогнозує, що «попередньо загальний недобір цьогорічного врожаю, в порівнянні з минулим роком, буде від 30 до 50%».

Насамперед це звісно вплине на жителів лівобережжя, які й без того страждають від дій російських окупантів.

Нещодавно «Гривна» вже аналізувала ціни на оптовому ринку в селі Великі Копані та колишньому Чаплинському районі, де овочі продають майже втричі дорожче. Проте, хоч у Великих Копанях ціни й нижчі, однак на ринок окупанти заїжджають фурами, скуповують за копійки наші овочі та везуть до Криму чи далі в Росію.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів