Окупаційна влада Криму продала 25 українських об’єктів нерухомості, заробивши на цьому майже 15 млн доларів

Окупаційна влада Криму продала 25 українських об’єктів нерухомості, заробивши на цьому майже 15 млн доларів

Автор: Марина Поліщук 04 Декабря 2023 10:00

Так звана влада тимчасово окупованого Криму нещодавно заявила про продаж розташованих на території півострова 25 українських об’єктів нерухомості. Перед цим окупанти провели їхню «націоналізацію».  

Як повідомив так званий «спікер парламенту республіки Крим» Володимир Константинов, від продажу цієї нерухомості «влада» отримала 1,86 мільярда рублів (майже 15 мільйонів доларів).

«У нас у цьому році продано 25 націоналізованих об’єктів на загальну суму 1,86 млрд рублів. Треба мати на увазі, що головна задача всієї цієї історії – моральна та політична», – заявив колаборант Константинов у коментарі російському пропагандистському агентству ТАСС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кримський міст приречений: «сьогодні це слабенька цивільна артерія, ненадійна, небезпечна і дуже обмежена» (фільм від СБУ)

Навесні цього року Константинов розповідав росЗМІ, що «парламент» Криму проголосував за «націоналізацію» низки об’єктів українських власників. Серед них він називав зокрема й такі:

- квартира дружини Президента України Олени Зеленської в Ялті,
- будівля в Сімферополі, яка належить Меджлісу кримськотатарського народу,
- майно українських банків та промислових підприємств,
- майно виноробних підприємств,
- сонячні батареї «Солар»,
- дитячий табір в Алушті,
- торгові приміщення в Сімферополі.

Загалом до переліку конфіскованого окупантами майна включено близько 500 об’єктів, що належать різним українським підприємствам і банкам, туристичної та спортивної інфраструктури. Окупаційна влада заявила, що має намір розпочати продаж на торгах незаконно «націоналізованих» об’єктів українських власників.

У кінці жовтня на сайті російської державної інформаційної системи «Торги» з’явилася інформація про продаж квартири в Ялті, яка належить Олені Зеленській, за 44,3 млн рублів.

До речі, квартира родини Президента України площею 129,8 квадратних метрів була куплена ще до окупації півострова – у квітні 2013 року. В одному з інтерв’ю окупаційний «голова» Криму Сергій Аксьонов заявив, що цю квартиру «націоналізували» просто «із принципу».

Як повідомляла «Гривна», російські окупанти посилили пошук українського підпілля в Криму після серії успішних атак ЗСУ по військових об'єктах та критичній інфраструктурі на півострові. 

На головній світлині: будинок у Ялті, в якому була квартира Олени Зеленської. Фото із соцмереж

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів