Одеський

Одеський "Міськзелентрест" знову намагається закупити дерев на 6 млн гривень

Автор: Іван Підлісний 18 Сентября 2023 15:00

Одеське комунальне підприємство "Міськзелентрест" знову намагається закупити дерев на загальну суму 6 млн гривень. 

Як вказано на порталі публічних закупівель Prozorro, наразі тендер знаходиться на стадії аукціону. Як раніше повідомляла "Гривна", КП "Міськзелентрест" вже намагався провести подібну закупівлю, яку відмінили після втручання правоохоронних органів. 

Продати зазначені рослини одеським комунальникам мала київська ФОП "Борисенко Оксана Геннадіївна", яка надає послуги КП "Міськзелентрест" з 2021 року і вже встигла отримати договорів на загальну суму близько 12,2 млн гривень. 

Варто додати, що намір придбати дерева на суму 6 млн гривень став фігурувати в зверненні до очільника Одеси Геннадія Труханова від голови обласної військової адміністрації Олега Кіпера, в якому останній просить владу міста прийняти рішення щодо недоцільності подібних закупівель під час воєнного стану. 

Нагадаємо, що деякі закупівлі Одеської міськради на мільйони гривень стали причиною мітингів містян, які вимагають від чиновників направити кошти на потреби Збройних сил України. 

В зверненні очільника ОВА також фігурує закупівля щодо ремонту Київського райсуду Одеси за понад 100 млн грн. Відповідний підряд отримала компанія ПАТ "Ремонтно-будівельна дільниця Одесголовпостач", власником якої є одесит Олександр Фрідман. Останній отримав у 2019 році від Труханова почесну відзнаку міського голови "Подяка". Сама ж компанія є постійним підрядником влади Одеси. За даними порталу "clarity-project", "Одесголовпостач" в Одеській області від різних замовників з 2016 року підписала договорів на загальну суму понад 574 млн гривень.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів