Обстріл пологового відділення: це була єдина установа в Херсоні, де наразі приймали пологи

Обстріл пологового відділення: це була єдина установа в Херсоні, де наразі приймали пологи

Автор: Марина Поліщук 28 Декабря 2022 13:45

Увечері 27 грудня російські окупанти обстріляли пологове відділення в Херсоні – дивом ніхто не постраждав. Лікарі з малюками встигли спуститися в укриття.

Оскільки на сьогодні це була єдина працююча установа в Херсоні, де приймали пологи, то постає питання: що буде далі? Подробиці розповіла під час єдиного телемарафону очільниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.

За її словами, на момент влучання у пологовому перебувало п'ятеро породіль. Того дня на світ з'явилося двоє немовлят, на щастя, усі життя вдалося зберегти. Що стосується породіль, то їх перевели в інше відділення.

«Слід розуміти, що цього разу ворог атакував єдиний [працюючий] пологовий будинок у місті. Ідеться про пологове відділення лікарні імені Тропіних. Що стосується самих наслідків влучання, то вони середнього ступеня тяжкості. Думаю, якщо зібратися силами й будівельними матеріалами, то його вдасться відновити упродовж певного періоду, кількох місяців»,зауважила Лугова.

Водночас вона додала, що це завдання не з легких, адже Херсон перебуває під постійними обстрілами. Крім того, не варто забувати, що надворі зима – можливі морози. Тож наразі говорити про відбудову пологового відділення складно. Це щонайменше небезпечно.

Галина Лугова додала, що минулої ночі в місті теж було неспокійно. За її словами, звуки обстрілів лунали в районах Острова, Дніпровського району, селища Антонівка. Відомо, що внаслідок атак палали будинки. Зафіксовано влучання у приватний сектор.

Загалом за минулу добу, 27 грудня, російські окупанти 50 разів обстріляли територію Херсонщини. Місто Херсон ворог атакував 23 рази. Ворожі снаряди влучили в медичний заклад, дитсадок, хлібзавод, складські приміщення, приватні та багатоквартирні будинки. Через російські обстріли троє людей дістали поранення різного ступеня тяжкості.

 

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: