Не місце на тротуарах: в Одесі введуть нові правила паркування електросамокатів

Не місце на тротуарах: в Одесі введуть нові правила паркування електросамокатів

Автор: Ян Ярчук 20 Июня 2024 14:15

Незабаром в Одесі впорядкують розміщення електросамокатів, для цього у місті будуть визначені відповідні місця для їхнього паркування.

Про це йшлося на засіданні виконкому, повідомляє Одеська міська рада.

Насамперед скасовано попереднє рішення виконкому від 2021 року, згідно з яким було визначено місця для паркування елекросамокатів на тротуарах. Такі зміни пов’язані з новою постановою Кабінету Міністрів України, що визначає електросамокати транспортним засобом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Множинні травми на дитячому майданчику: в Одесі на 6-річну дівчинку наїхав електросамокат

«Тобто, ми не можемо розміщувати їх на тротуарах. Відповідно буде опрацьовано питання розміщення самокатів як у межах платного паркування в паркових зонах, так і на місцях для паркування транспортних засобів по території міста», – зазначив голова Департаменту транспорту та організації дорожнього руху Володимир Хитренко.

За його словами, спільно з операторами, які надають послуги з прокату електросамокатів, буде визначено місця для паркування на існуючих майданчиках для паркування транспортних засобів. Оскільки більшість електротранспорту в місті здається саме в прокат.

Зазначимо, що раніше «Гривна» писала, що на Трасі здоров’я в Одесі встановлено дорожні знаки, що забороняють пересуватися там на електросамокатах. Також розглядається можливість встановлення подібних правил й у міських парках.

Фото: видання «Одеське життя»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів