В Одесі у деяких місцях заборонено пересуватися на електросамокатах: де не можна їздити та чи торкнеться це парків

В Одесі у деяких місцях заборонено пересуватися на електросамокатах: де не можна їздити та чи торкнеться це парків

Автор: Ян Ярчук 10 Май 2024 11:00

На початку травня на Трасі здоровʼя в Одесі встановлено дорожні знаки, що забороняють рух усіх транспортних засобів – окрім велосипедів. Також розглядається можливість встановлення подібних правил й у міських парках.

Зазначимо, що заборона на пересування на електросамокатах на Трасі здоров’я введена ще у 2021 році. Крім того, було затверджено схему зонування режимів використання електросамокатів та інших індивідуальних електричних засобів пересування. Згідно з нею на цьому виді транспорту на Аркадіївській алеї та парках можна їздити зі швидкістю 12 км/год, а в місті – 20 км/год.

Мер Одеси Геннадій Труханов пояснив, що встановлення дорожніх знаків пов’язано з безпекою:

«Наша головна мета – безпека людей на Трасі здоров’я. Тут встановлено відповідні дорожні знаки, що будуть забороняти рух всіх транспортних засобів, крім велосипедів. Дуже прошу дотримуватись існуючих правил: не наражати себе на штраф, а головне – не створювати загрозу для життя та здоровʼя інших учасників руху».

Окремо він звернувся до спортсменів, що рухають по Трасі здоров’я на велосипедах, та закликав дотримуватися швидкісного режиму, навіть у межах велодоріжки.

Наразі за дотриманням правил руху на Трасі здоров’я слідкують велопатрулі.

Геннадій Труханов також додав, що ці обмеження можуть торкнутися й парків:

«Також ми розглядаємо можливість встановлення аналогічних правил в одеських парках. Насамперед тому, що там гуляють маленькі діти, люди похилого віку, та й просто всі, хто хоче спокійно прогулятись і відпочити, а електросамокати становлять для них велику небезпеку».

Фото: скриншоти із відео Геннадія Труханова/телеграм

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів