На ТОТ Херсонщини окупанти вербують безробітне населення в якості інформаторів

Радянська модель доносів впроваджується на тимчасово окупованій території Херсонської області. За інформацією Центру національного спротиву, рашистські адміністрації вербують інформаторів серед місцевих безробітних громадян. 

ЦНС, посилаючись на джерела у підпіллі, повідомляє, що ворог вже створив цілу мережу інформаторів на тимчасово окупованих територіях. Такі мережі діють також на ТОТ Запорізької області. 

“Завербовані зрадники, переважно з-поміж місцевих безробітних, повідомляють ворогу про місцевих мешканців, які виявляють проукраїнську позицію, та про колишніх учасників АТО/ООС. Також зрадники збирають інформацію про мешканців ТОТ, родичі та друзі яких зараз воюють в Силах Оборони України”, – повідомили в Центрі національного спротиву. 

Як раніше повідомляла “Гривна”, через значні втрати у техніці рашисти поповнюють свій автопарк за рахунок комунальних підприємств, які вони “націоналізували”, та вилучення автомобілів у населення.

 

Пов'язані записи

На Одещині завершили пошуки 10-річної дівчинки, яку віднесло у відкрите море

На Одещині завершили активну фазу пошуків дитини, яку віднесло у відкрите море. Пошуки тривали декілька днів, дівчину так і не вдалося знайти. Нагадаємо, 19 червня під час купання у морі…

Подробиці
У Центрі нацспротиву розповіли, як окупанти затискають жителів ТОТ Херсонщини у лещата

Російська окупаційна влада на лівобережжі Херсонщині продовжує тиск на місцеве населення. Як наголошують у Центрі національного спротиву, головна мета загарбників – максимально зачистити українське поле та створити ілюзію повної інтеграції…

Подробиці