На ТОТ Херсонщини окупанти поповнюють свій автопарк за рахунок вилучення техніки у населення та комунальних підприємств

На ТОТ Херсонщини окупанти поповнюють свій автопарк за рахунок вилучення техніки у населення та комунальних підприємств

Автор: Іван Підлісний 19 Ноября 2023 16:00

Через значні втрати у техніці рашисти поповнюють свій автопарк за рахунок комунальних підприємств, які вони "націоналізували", та вилучення автомобілів у населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

Кремль навіть "легалізував" такий грабунок рішенням уряду рф у червні цього року. Відповідно до нього  усі підприємства, які були “націоналізовані” окупантами зобов’язані безплатно передавати загальноросійському псевдогромадському руху “Народный фронт “За россию”” техніку за договором пожертви. Серед такої техніки: мопеди, мотоцикли, моторолери, легкові автомобілі, автобуси, вантажні автомобілі, причепи (напівпричепи) до транспортних засобів, трактори для сільського та лісового господарства, гусеничні бульдозери та автогрейдери.

"Дана псевдогромадська організація пропагандистський проєкт кремля, що виступає прокладкою та має на меті демонструвати “всенародну підтримку” воєнних дій. ЇЇ завдання імітувати добровільну передачу матеріальних засобів до окупаційних військ як з території рф, так і з ТОТ. Помітно, що у перелік техніки потрапили навіть такі засоби як мопеди, мотоцикли, моторолери, які доволі часто можна помітити останнім часом на фронтових відео Захисників України", - повідомляє Центр національного спротиву. 

Зважаючи на те, що дані засоби вкрай рідко перебувають на балансі підприємств окупанти вдались до їх вилучення з гаражних кооперативів та приватних домоволодінь, які раніше російські окупаційні адміністрації  визнали “безгосподарним майном”. Також транспортні засоби вилучають у громадян яким інкримінують співпрацю з силами оборони України або ж у тих чиє рухоме майно було арештовано російськими силовими органами. 

Таке масове вилучення техніки організовано з метою забезпечення потреб окупаційних адміністрацій рф та інженерного обладнання позицій російських окупаційних військ на ТОТ півдня і сходу України. Росіяни все частіше використовують двоколісну техніку для переміщення особового складу, щоб вберегтись від ураження української артилерії та FPV дронів. Також використання цивільної техніки дозволяє російській пропаганді видавати знищення такого транспорту за напад на цивільне населення.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів