На Миколаївщині все більше шкіл долучаються до освітнього проєкту «Мрія»

У навчальних закладах Миколаївщини продовжується впровадження цифрового додатка «Мрія». Наразі заявки на участь в освітньому проєкті подали 133 школи та ліцеї області.

Про це повідомила директорка обласного департаменту освіти і науки Алла Веліховська під час засідання конгресу місцевих і регіональних влад, передає «Суспільне».

Застосунок «Мрія» має окремі функції для викладачів, батьків та самих школярів. Він міститиме бібліотеку контенту, потрібного конкретній дитині: інформацію про освітні програми, курси, відеоматеріали, позашкільні активності, олімпіади, гуртки тощо.

«Це абсолютно вся освіта в смартфоні. І вона включає не тільки ті ресурси, до яких ми з вами звикли, коли робимо уроки разом з нашими дітьми, це не тільки тестування, це не тільки підручники, а дуже багато всього», – пояснила Алла Веліховська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині можуть з’явитися модульні школи з модульними укриттями: деталі

Станом на 1 травня 2025 року, на Миколаївщині подали 133 заявки на приєднання до державної освітньої екосистеми. Ще 44 заклади планують зробити це протягом травня, розповіла директорка департаменту освіти.

П’ять закладів загальної середньої освіти вже беруть участь у пілотному проєкті з 2023 року. Станом на травень 2025 року таких закладів-учасників вісім.

Як раніше повідомляла «Гривна», Миколаївщина стала однієї із шести українських областей, в школах якої почали користуватися першим державним застосунком для учнів, батьків та вчителів «Мрією».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як «Дія», тільки для школярів: Миколаївщина – серед 6 областей, де впровадять новий освітній проєкт

Фото ілюстративне, stock.adobe.

Пов'язані записи

Хвостаті продавець, спортсмен і місцевий авторитет: херсонці поділилися фотографіями своїх улюбленців та історіями про них

Вони можуть бути сильними, витривалими та відважними, водночас – смішними, милими та вразливими. У тварин, як і у людей, – в кожного свій характер та власна історія. Наші чотирилапі друзі…

Подробиці
Чотирьом громадам Миколаївщини передали нові шкільні автобуси

Нові шкільні автобуси, придбані за кошти державної субвенції, сьогодні, 5 червня, передали представникам чотирьох громад Миколаївської області. Миколаївщина стала однією з перших областей України, де розпочато передачу транспорту, придбаного в…

Подробиці