Майже 200 тисяч українок вже оновили свої військово-облікові дані через застосунок

Майже 200 тисяч українок вже оновили свої військово-облікові дані через застосунок

Автор: Ян Ярчук 04 Июня 2024 15:30

Загалом через застосунок «Резерв+» свої дані оновили вже понад 1,3 мільйона українців, з них 190 тисяч – жінки. Застосунок працює трохи більше двох тижнів.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Міністерства оборони України, старший лейтенант Дмитро Лазуткін, передає РБК-Україна.

«Можемо спостерігати доволі вискоку активність людей, які застосунком «Резерв+» уже скористалися. Завантажень там ще більше. Можливо, люди очікують і пізніше це зроблять. Така загальна картина», – зазначив Лазуткін.

Військовозобов’язані українці, які перебувають за кордоном, також можуть таким чином оновити свої дані. Як зауважив Лазуткін, це вже зробили 18 тисяч осіб.

Свої дані також внесли понад 153 тисячі призовників та 90 тисяч осіб, які мають відстрочку. При цьому серед всіх українців, які оновили дані через «Резерв+», 164 тисячі – це заброньовані.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Мобілізація після 18 травня: основні положення закону, про які має знати кожен

Нагадаємо, що з 18 травня в Україні запрацював спеціальний застосунок «Резерв+» для військовозобов’язаних. Він надає можливість у онлайновому режимі уточнити свої військово-облікові дані.

Водночас раніше Лазуткін зазначав, що запуск застосунку не вплине на практику перевірок документів у військовозобов’язаних на вулицях міст, вони триватимуть й надалі. Мало того, він наголосив, що згідно з законом перевіряти військово-облікові документи, які треба носити з собою всім військовозобов’язаним, мають право працівники ТЦК, поліції та СП, а також прикордонної служби.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів