«Масивна глиба просто висить над морем»: узбережжя на Одещині становить небезпеку для відпочивальників

«Масивна глиба просто висить над морем»: узбережжя на Одещині становить небезпеку для відпочивальників

Автор: Ян Ярчук 25 Июня 2024 13:00

У курортному селищі Санжійка, що на Одещині, зсуви ґрунту на узбережжі не рідкість, тут це систематичне явище. Але з часом вони стають все сильнішими.

Автори каналу «Зоотроп» днями опублікували відео, де видно, як великий шмат землі відколовся від берега і невідомо, в який момент він може впасти. 

Блогер, який знімав відео говорить, що порівняно з тим, коли він був там у березні, то ситуація значно погіршилася.

«Зсув прогресує. Ми показували його весною. Погляньте, наскільки він нахилився, з’їхав вниз. У будь-який момент, будь-яке здригання ґрунту і це все падає. І найголовніше, що під ними регулярно відпочивають люди», – наголошує він.

Блогер зазначив, що одна з глиняних скель вже дуже сильно нахилилася, видно, як сиплеться глина, а той час під нею відпочивають люди. З огляду на ситуацію він закликав людей, які приїжджають на узбережжя, бути обережними та не відпочивати там.

«Страшна картина, страшна ситуація. Море спокійне, прозоре, але, друзі, бережіть себе. Ніколи не відпочивайте в таких місцях, під такими скелями. Пам’ятайте, це небезпечно. Дуже гарно, але дуже страшно», – наголошує чоловік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Немає сіток, але є хвилеріз: як відвідувачів одеського пляжу захищають від мін 

Він показав декілька місць, де зсуви відбулися нещодавно: видно, як посипалася глина. Також є тріщини, що очевидно свідчать про те, що зсуви продовжуватимуть.

«Масивна глиба просто висить над морем, одна і друга, а ця взагалі нахилилася», – коментує блогер, записуючи відео.

У Санжійці море дуже швидко буквально «з’їдає» високий берег. Також на відео видно, що край обриву вже «наближається» до житлових будинків, що розташовані неподалік.

Зазначимо, що зсуви ґрунту на Одещині не є рідкісним явищем й іноді призводять до трагедії. Так, минулого року у серпні у селі Фонтанка-2 стався зсув ґрунту. В той час на узбережжі відпочивала родина, як наслідок – загинула 10-річна дитина.

Фото з відео каналу «Зоотроп»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів