Колаборантка Кузьмич пішла на «підвищення», а гауляйтер Сальдо «будує» нову столицю області

Колаборантка Кузьмич пішла на «підвищення», а гауляйтер Сальдо «будує» нову столицю області

Автор: Євген Веселов 13 Декабря 2022 15:45

Після низки «трагічних випадковостей» у злочинній «адміністрації Херсонської області», переміщеній окупантами до Генічеська, спецслужби агресора стали «медійно просувати» херсонську колаборантку Тетяну Кузьмич.

Нагадаємо, що Кузьмич до масштабної російської агресії не лише відзначилася як особа, яка освоює «російські гранти», але й була затримана українськими правоохоронцями за звинуваченням у державній зраді та роботі на ФСБ. Після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну вона зайняла посаду «начальника» фейкового департаменту освіти і науки російської окупаційної адміністрації Херсонської області. Запам’яталася вона терором по відношенню до освітян і батьків учнів, які відмовлялися вчитися за російськими стандартами.

Після визволення Херсона у листопаді 2022 року, вона втікала разом з усією окупаційною адміністрацією до Генічеська. І вже невдовзі, наприкінці листопада на пропагандистських каналах Кузьмич почала з’являтися як заступник гауляйтера Сальдо. Це співпало з арештом іншої колоборантки Губарєвої своєю ж російською поліцією по звинуваченню у розкраданні російських державних коштів.

Але зараз примітно також і те, що Кузьмич наразі просувають як медійну особу . Як інформує Асоціація реінтеграції Криму, 9 грудня 2022 року окупантами в окупованому Сімферополі, на базі незаконного «Кримського інженерно-педагогічного університету», фейкового шоу злочинної «інтеграції», на яке російські загарбники і привезли Кузьмич як основного персонажа.

Очевидно, що нинішнє злочинне «шоу з Кузьмич» вигідне російським «політичним» карателям– вони «розкручують» нову «генічеську зірку», але як ми знаємо на прикладі Стрємоусова чи Губарєвої, такі «зірки» живуть недовго. Підтвердження цьому й неприємність, яка сталася 12 грудня у Скадовську з заступником Сальдо – Віталієм Булюком, який після вибуху автівки госпіталізований до Сімферополя.

Взагалі за відсутністю якихось перемог та досягнень окупаційна «влада» вдається до яскравих заяв та безглуздих дій. Днями Сальдо заявив, що володимир путін зібрався будувати нове місто на окупованій частині на півдні України з «правітельственним кварталом». Йдеться про Арабатську стрілку, курорт на півдні Генічеського району Херсонської області, інформує Стопкор.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: