Арешт росіянами Губарєвой – можливий «злив» непотрібної зрадниці

Арешт росіянами Губарєвой – можливий «злив» непотрібної зрадниці

Автор: Євген Веселов 18 Ноября 2022 14:59

15 листопада 2022 року військовий злочинець Павло Губарєв повідомив у своєму телеграм-каналі про зникнення своєї дружини, заступниці голови російської окупаційної адміністрації Херсонської області Катерини Губарєвої () .


Через декілька годин того ж 16 листопада пропаганда окупантів повідомила про «затриману у справі про економічний злочин» Катерину Губарєву. Що конкретно ставлять у провину Катерині Губарєвій, не пишуть. За даними телеграм-каналу «Осторожно, новости», може йтися про присвоєння бюджетних коштів у складі злочинної групи. Джерело телеграм-каналу в окупаційній адміністрації заявило про суму в 60 мільйонів рублів або більше. За його даними, Губарєва «намагалася домовитися і навіть приїжджала до Москви», але все ж таки була затримана.


Через два дні, 18 листопада 2022 року ті ж пропагандистські ЗМІ повідомили, що Губарєву відпустили. Цікавий коментар російської окупаційної адміністрації Херсонської області з цього приводу. У цьому кублі стверджують, що заступник гауляйтера Губарєва після референдуму залишила регіон, обов'язки не виконує, у роботі уряду не бере участі:


«Губарєва з моменту закінчення референдуму залишила область і жодної участі в роботі уряду не брала, залишаючись лише формально заступником губернатора. Її функції та міністерства перерозподілені між іншими заступниками. В евакуації вона також не брала участі, міністерства та уряд працювали без її участі. Де- факто вона у роботі уряду участі не бере вже довгий час».


Рівно п’ять місяців тому та ж пропаганда агресора обіцяла, що колаборант Губарєва нібито «куруватиме цифровий розвиток регіону, зв’язок та питання правового регулювання».


Тепер очевидно, що скорочення окупованої частини Херсонської області та крах на даній території України всіх «інформаційних та цифрових проектів», що просуваються окупантами, змушує їх «посилити кадрову політику», не обмежуючись «дорожньо-транспортною пригодою» Кирила Стремоусова, припускає видання Асоціація реінтеграції Криму.


Не виключено, що саме публічність ситуації та заява про «дзвінок Сальдо» змусила росіян змінити сюжет і Губарєва стала не «жертвою українських партизанів», а поки що живою «підозрюваною».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів