Колишній голова Новотроїцької громади отримав підозру від СБУ

Колишній голова Новотроїцької громади отримав підозру від СБУ

Автор: Євген Веселов 26 Янв. 2023 11:30

За матеріалами СБУ підозру у колабораційній діяльності отримав колишній голова Новотроїцької територіальної громади, повідомляє СБУ у Херсонській області.

Встановлено, що він підтримав державу-агресора і добровільно погодився на пропозицію окупантів очолити «військово-цивільну адміністрацію Нижньосірогозького району».

На посаді так званого «голови районної вца» ним здійснюються організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, які полягають у загальному керівництві закладами освіти, культури та охорони здоров’я.

Також у взаємодії з представниками окупаційної влади він організовує діяльність суб’єктів господарювання на території Нижньосірогозької територіальної громади Генічеського району Херсонської області.

Діючи в інтересах окупантів та з метою їх становлення на тимчасово окупованій території, колаборант схиляє до співпраці місцевих очільників комунальних підприємств. Незаконно розпоряджається комунальним майном – передає службові приміщення та техніку у користування представників окупаційної влади.

Наразі йому оголошено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Зраднику загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури.

Р.S. Йдеться про Петра Збаровського, який став гауляйтером Нижньосірогозького району.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів