«Історія довкола плацдарму вже ввійшла у воєнну історію»: оглядач – про ситуацію на лівобережжі Херсонщини

«Історія довкола плацдарму вже ввійшла у воєнну історію»: оглядач – про ситуацію на лівобережжі Херсонщини

Автор: Ганна Власенко 28 Янв. 2024 08:45

Російські окупанти намагаються витиснути українські сили з лівобережжя Херсонщини. Проте, попри кількісне переважання ворога, йому це не вдається. Згідно звіту Генштабу ЗСУ Сили оборони продовжують заходи із розширення плацдарму. Незважаючи на значні втрати, ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Так, протягом доби, 27 січня, противник здійснив 2 безуспішні штурмові дії.

Військовий оглядач Денис Попович прокоментував «24 Каналу» ситуацію на лівому березі Дніпра. За його словами, Сили оборони мають там свої переваги.

«Я думаю, історія довкола цього плацдарму вже ввійшла у воєнну історію, оскільки там проти нас діють сили, які нас абсолютно переважають», – констатував оглядач.

На його думку ефективність дій Сил оборони на лівобережжі Херсонщини помножує правий берег, адже він високий. Це дає нам перевагу. А ще, переважну роль відіграє західна далекобійна артилерія.

Крім того, не можна недооцінювати роботу операторів дронів, які виявляють скупчення ворога на осяжних для артилерії дистанціях. До того ж важить неабиякий героїзм наших захисників.

«Наразі подальша доля цього плацдарму залишається невідомою. Ми його утримуємо, а ворог намагається його ліквідувати. Що буде далі з цим плацдармом – дуже важко сказати», – зазначив Попович.

Оглядач вважає, що усе залежатиме від рішення командування, але утримання плацдарму про дещо свідчить. Можливо, Сили оборони очікують поліпшення ситуації до такого ступеня, щоб розвинути наступ на цій ділянці фронту.

Загалом плацдарм має два сценарії подій: або його ліквідовують, або його розширюють.

Варто додати, що Путін та російські військові помітно нервують з приводу ситуації на лівобережжі Херсонщини.

Також «Гривна» повідомляла, що на лівобережжя Херсонщини ворог, ймовірно,  перекинув найманців нової російської приватної військової компанії.

Фото: Генштаб ЗСУ

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів