Автор: Євген Веселов 03 Августа 2022 19:10

Херсонські колаборанти потрапили до рейтингу 10 зрадників України

Херсонські колаборанти потрапили до рейтингу 10 зрадників України

Новини про херсонських колаборантів стоять окремою темою в українському інформпросторі. Нагадаємо, що найбільш резонансною була інформація про перехід на бік окупантів Сальдо, Семенчєва, Булюка і, звісно, ще народного депутата України Олексія Ковальова. Зараз чи не щодня з’являється інформація про викриття в Херсоні та області чергового зрадника з числа відомих у регіоні людей. 

Рух «Чесно» веде своєрідний облік колаборантів не тільки на тимчасово окупованих територіях, а й по всій Україні та періодично публікує реєстр державних зрадників. У липневий ТОП-10 зрадників, щодо яких найчастіше шукали інформацію, потрапили й наші херсонські «герої», які зайняли місця в першій п’ятірці:

1.  Дмитро Співак. У липні він опинився вже на першому місці антирейтингу, хоча минулого місяця посідав четверту сходинку.

2.  Михайло Чаплига потрапив на друге місце за переглядами. Нагадаємо, що в кінці червня в ефірі ток-шоу Наталії Мосейчук він звинуватив українських військових у економічній кризі.

3.  Олексій Ковальов перекотився із другого місця за запитами на третє. У червні його популярність була зумовлена визнанням самим Ковальовим своєї співпраці з окупантами і з невдалим замахом на нього херсонських партизанів. На жаль, у липні партизани дали Ковальову спокій, тож і “популярність” його з-поміж інших зрадників теж упала.

4.  Андрій Деркач на четвертому місці. Про нього згадали в кінці червня — після викриття СБУ агентурної мережі ГРУ рф, до якої входив нардеп.

5.  І улюбленець херсонських партизанів Кирило Стремоусов — п’ятий. Увесь липень він займався поширенням пропаганди про “провал контрнаступу” та “цілісність Антонівського мосту”, однак йому, ясна річ, ніхто не повірив.

Додамо, що той же Володимир Сальдо, Віталій Булюк і Юрій Ромаскевич, наприклад, є кавалерами українських орденів і відмічені купою відомчих нагород, яких їх іще не позбавлено.

Як бачимо, у рейтингу - два херсонських колаборанти. Маємо надію, що вони разом з усіма іншими зрадниками дуже скоро будуть відповідати за свої злочини проти українського народу.

День 173. 15 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

У окупованому Херсоні діти знайшли гранатомет, і він вистрілив в їхніх руках (відео)