Почесний громадянин Херсона виявився зрадником

Почесний громадянин Херсона виявився зрадником

Автор: Євген Веселов 01 Августа 2022 09:00

Днями в захопленому окупантами приміщенні Херсонського державного університету проходив пропагандистський захід по оспівуванню «руського міру».

Окупантські телеграм-канали відразу почали розповсюджували інформацію про нібито підтримку херсонцями цього дійства. Щоб якось проілюструвати «підтримку» пропагандисти  супроводжували свої публікації й фотографіями. Завдяки цьому пильні херсонці змогли виявити ще партію зрадників.


Одним із «спікерів» на руському форумі виявився відомий у медичному просторі Херсонщини Юрій Ромаскевич. Останньою посадою зрадника було крісло головного державного санітарного лікаря Херсонської області.


У своєму спічі колоборант вже у звичному для зрадників стилі розповідав про те, як йому, нащадку руського офіцера, погано жилося в Україні. По те, яка відстала українська медицина, в обласному керівництві якої він був довгі роки.

Насправді саме Ромаскевичу завжди гарно жилося в Україні. Адже Юрій Ромаскевич багато років при владі. Колоборант був депутатом Херсонської обласної ради минулого скликання від партії «Самопоміч», керівником обласного Центру громадського здоров’я, а потім головним державним санітарним лікарем Херсонської області. 

Саме та держава, в якій Ромаскевичу погано жилося, нагородила його у 2006 році орденом «За заслуги» ІІІ ступеню, а у 2015 році надала почесне звання «Заслужений лікар України», а у 2017 році херсонці зробили його Почесним громадянином Херсона.

Як бачимо, наявність високих звань не є свідченням наявності совісті й гідності.

Цікаво, коли ж обласна та міська ради почнуть висловлювати свою позицію щодо зрадників та ініціювати позбавлення державних нагород і почесних звань?

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: