Автор: Євген Веселов 15 Июня 2022 16:26

Кадровий резерв окупантів – це «консерви», які вскрилися

Цікаво спостерігати за формуванням пулу колаборантської «влади» на Херсонщині. Умовно всі ці злочинні «консерви» можна поділити на три групи:

Перша - невдоволені та ображені життям, кар’єрою у період мирного українського часу.

Друга – зрадники, агенти, які завжди працювали на росію.

Третя – пристосуванці, яким головне зберегти свій бізнес, посаду або уникнути кримінальних справ, які порушені в Україні.

Насправді, мотивація представників всіх груп перетинається, як і передумові. Об’єднує їх також відсутність цінностей та моралі.

Наприклад, теперішній заступник гауляйтера Херсонщини Віталій Булюк. У 2014 році він один з небагатьох чиновників (керував обласною таможнею за часів Януковича) попав під дію закону про люстрацію й був позбавлений посади. Це не завадило йому ставати депутатом Херсонської обласної ради, займати керівні посади у цьому органі, а також вести великий бізнес, перш за все, у Скадовському районі та впливати на місцеві політичні події. Тому зовсім не дивно, що його цікавила співпраця з новою «владою» заради збереження всього «нажитого чесним трудом». Не виключаємо, що він й раніше співпрацював з ворогом, займаючись дестабілізацією ситуації в регіоні.

Віталій Булюк

Зі свіженьких «консерв» - Олександр Фатєєв, незмінний всі часи незалежності голова Комишанської селищної ради (передмістя Херсона, а зараз частина територіальної громади міста). У 2021 році він вперше не став тепер вже за новим законодавством про адміністративно-територіальний устрій в Україні, старостою селища. Виявляється чекав на окупанта, щоб задовольнити власні амбіції та «тріумфально» вдертися до приміщення старостату у Комишанах та викинути звідти речі законної старости Катерини Роговой.

Олександр Фатєєв

Схожий тріумф зараз у невдахи Тетяни Томіліної. У 2015 році її було зі скандалом після звинувачень у пропаганді проросійських наративів звільнено з посади директора Херсонського академічного ліцею імені Олега Мішукова при Херсонському державному університеті. Днями вона в оточені озброєних російських військових зайшла до Херсонського державного університету, дала наказ зламати двері до кабінету ректора та зараз видає себе за «ректора». Страшне те, що з порогу Томіліна почала мститися своїм колишнім колегам та донесла на проректора ХДУ Максима Вінника. Його у невідомому напрямку увезли військові. В цій історії є все – й помста, й бажання самоствердитися, й зрада.

Є такий суб’єкт як Ігор Семенчев (молодший), який останні роки «правив» у місцевій Кончі Заспі – Антонівки, має безліч порушених кримінальних справ за корупцію, деякий час навіть переховувався у Молдові. Не дивно, що така людина підтримала колаборантську «владу» і зараз «професійно» займається віджимом херсонського бізнесу.

Ігор Семенчев (молодший)

Про гауляйтера Херсонщини Сальдо , якого з легкої руки невідомого героя, в Україні з 2014 року знають як чмо, навіть розповідати марно. Багаторічний мер Херсона, нардеп, депутат херсонської міської ради, власник великої кількості нерухомості у Херсоні, зареєстрованої на довірених осіб, фігурант кримінальних справ… Зараз зрозуміло, що він ніколи й не приховував своїх проросійських поглядів, нав’язував за часів свого мерства російську історію походження та розвитку Херсона.

Є серед херсонських зрадників навіть цілий нардеп від президентської партії – Олексій Ковальов. Це вже зараз ми розуміємо, що він завжди був проросійським, головне для нього зберегти бізнес та заробити гроші, а ще декілька місяців тому він був у пошані. З ним фотографувалися та обіймалися перші особи області та держави.

Майже з перших днів «злився» й аграрій Едуард Репілевський – депутат Херсонської обласної ради. Зараз він за економічну інтеграцію з росією, вивозить свою продукцію на Крим, а колись вдавав патріота та навіть підтримував сімферопольській футбольний клуб «Таврія», який після анексії Криму переїхав до Херсонщини.

Наразі, за деякими підрахунками, у базі зрадників Херсонщини більше 600 місцевих жителів. Це фермери, керівники підприємств, працівники культури, освіти, політики, чиновники і навіть місцеві божевільні.

Всі ці люди не завезені до нас з росії чи не прилетіли до нас з Марсу. Вони завжди жили поряд. Деяких ми підозрювали у зраді і навіть не тільки ми, а й правоохоронці. Але чомусь система не спрацювала. Вірогідно, в цьому теж є зрада. Деякі «консерви» вскрилися зараз. І ще будуть вскриватися. Тож, не зупиняйтесь, колаборанти! Українським правоохоронцям простіше буде працювати.

Херсонська Буча: як росіяни катують і вбивають людей на півдні України

Зберігайте інформаційну гігієну! У мережі з'явився новий фейк про «ЗСУ вже на околицях Херсона»

Суцільні руїни. Військовий ЗСУ показав, на що окупанти перетворили село на Херсонщині

Як та кому платити за комунальні послуги в окупованому Херсоні

Україна продовжить нараховувати пенсії на Херсонщині