Фейковий афганець Телегін проводить російську пропаганду у Генічеську

Фейковий афганець Телегін проводить російську пропаганду у Генічеську

Автор: Євген Веселов 25 Янв. 2023 12:59

Скандально відомий херсонець Ігор Телегін, який під час окупації міста став колаборантом і «чиновником» окупаційної «адміністрації», зараз перебуває в підконтрольному росіянам місті Генічеську і займається там «патріотичним вихованням» школярів.

Пропагандистський телеканал «Таврія» розповів про екскурсію, яку для місцевих школярів провів в Генічеському краєзнавчому музеї російський мілітарний рух «Юнармія». Про це повідомляє Миколаївський Центр журналістських розслідувань.

Під час цієї екскурсії школярам розповідали про «правдиву історію», як її розуміють росіяни, тобто, ідеалізуючи і відбілюючи радянський період.

Про інтервенцію радянських військ в Афганістан, яка радянська, а зараз – і російська пропаганда називають «війна в Афганістані», розповідав так званий «керівник Херсонського обласного відділення всеросійської громадської організації «Бойове братство» Ігор Телегін. Під час окупації Херсона ця людина очолювала так званий «департамент зовнішніх зв'язків та внутрішньої політики військово-цивільної адміністрації Херсонської області».

Про життєвий шлях шахрая ми розповідали тут.

Під час тимчасової окупації Херсона рух опору намагався ліквідувати Ігоря Телегіна. Близько 18:00 22 серпня в мікрорайоні Таврійський у Херсоні пролунав потужний вибух біля багатоповерхівки, в якій проживав Телегін. Він отримав чисельні поранення.

Отже ця людина з дуже туманним минулим займається зараз «вихованням підростаючого покоління» в окупованому місті Генічеську. Скоріше за все, він як «шанований ветеран Афганістану» просто під час зустрічей ретранслює наративи роспропаганди. І напевне тішиться тим, що є потрібною для окупантів людиною, тому не буде питань до його біографії і правомірності носіння ним орденів.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів