Херсонський рух опору влучив у зрадника Телегіна

Херсонський рух опору влучив у зрадника Телегіна

Автор: Євген Веселов 23 Августа 2022 16:00

Близько 18:00 22 серпня в мікрорайоні Таврійський у Херсоні пролунав потужний вибух біля багатоповерхівки. Місце події одразу оточили представники окупаційної поліції, а в соціальних мережах з’явилися повідомлення про спрацювання вибухового пристрою в машині херсонського колаборанта Ігоря Телегіна.

Він у травні добровільно погодився зайняти посаду заступника керівника департаменту внутрішньої політики окупаційної обласної адміністрації. Був у складі команди тоді ще гауляйтера Володимира Сальдо, який зараз у Москві, можливо, доживає свої останні дні.

23 серпня інформацію про вибуховий пристрій, який спрацював у машині Телегіна біля під’їзду його будинку, підтвердили й російські пропагандистські ЗМІ. Вони написали, що Телегін із чисельними пораненнями та контузією доправлений у лікарню. Подробиці про стан не повідомляються.

Проте ми можемо повідомити деякі подробиці про особистість самого, сподіваємося, уже назавжди непридатного до нормального життя Телегіна.

ФЕЙКОВИЙ АФГАНЕЦЬ 30 РОКІВ ДУРИВ ЛЮДЕЙ

У далекому 2009-му році в газеті «Новий день» вийшла велика стаття «Самозванец, или Как «герой-афганец» Игорь Телегин ордена покупал» за підписом трьох воїнів-інтернаціоналістів. Тоді Володимир Зеленов, полковник запасу, кавалер трьох бойових орденів; Олексій Федоровський, старший прапорщик запасу, нагороджений медаллю «За боевые заслуги»; Михайло Востриков, старший прапорщик запасу, нагороджений двома медалями «За боевые заслуги» розповіли історію шахрая Ігоря Телегіна.

Якщо коротко, то виявилося, що Телегін ніколи не був десантником, за якого себе видавав, а служив у групі аеродромного забезпечення на складі пального. Ордени «За мужество» та «Красной звезды» йому ніколи не видавали. Також сумніву підлягає запис про поранення, через який самозванець отримав ІІ ступень інвалідності. Правдою в історії цього «героя» була лише служба в Афганістані.

На жаль, розслідування ветеранів не мали успіху, правоохоронці як один давали відписки на всі запити та не провели жодного дієвого розслідування.

Гнила репутація, натомість, не завадила Телегіну робити кар’єру, бізнес, рухатися по політичній лінії. Додамо, що завжди це відбувалося за сприяння Володимира Сальдо, який на той час був уже міським головою Херсона.

Телегін завжди був у його команді. З ним пішов і працювати на окупантів і, судячи з усього, тепер, як і його патрон, матиме серйозні проблеми зі здоров’ям. Якщо воно, звичайно, взагалі ще буде після вітань, які передали йому патріотичні херсонці.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів