Є повідомлення про зниклих безвісти в зоні катастрофи. Куди звертатися, якщо рідні не виходять на зв'язок?

Є повідомлення про зниклих безвісти в зоні катастрофи. Куди звертатися, якщо рідні не виходять на зв'язок?

Автор: Марина Поліщук 07 Июня 2023 15:30

На ранок 7 червня вже зареєстровано три звернення в поліцію щодо зниклих безвісти на Херсонщині в зоні катастрофи внаслідок підриву Каховської ГЕС. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко.

Він розповів, що робити людям, чиї рідні зникли або не виходять на зв'язок.

«Насамперед потрібно звертатися до Національної поліції України за номером 102, щоб надати інформацію стосовно осіб, які зникли безвісти за особливих обставин. Після цього Національна поліція, використовуючи усі засоби, здійснює пошук людей»,цитує Тимченка пресслужба Нацполіції.

Він радить українцям, рідні яких перебувають з зоні катастрофи, одразу звертатися до правоохоронців.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України закликає повідомляти про зниклих безвісти у зоні підтоплення Херсонської області Уповноваженого зі зниклих безвісти.

«Якщо ваші близькі або знайомі, які проживають у районі техногенної катастрофи, не виходять на зв’язок, терміново повідомте про це на гарячу лінію Уповноваженого: 0-800-339-247.

Жителі тимчасово окупованих територій можуть скористатися Viber або WhatsApp за телефоном: (095) 896-04-21.

Вся інформація буде передана пошуковцям Уповноваженого та рятувальним службам для надання термінової допомоги»,зазначають у відомстві.

Уповноважений зі зниклих безвісти закликає громадян у зоні підтоплення дотримуватися вимог рятувальників, правоохоронців і військових, подбати про тих, хто не може захистити себе самостійно. У разі неможливості надати допомогу вашим сусідам та іншим жителям населеного пункту, у відомстві закликають повідомляти про людей у небезпеці на телефони рятувальних служб.

На головній світлині: затоплене село в Бериславському районі, 6 червня 2023 р. Фото: Facebook/Володимир Літвінов

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів