До прифронтової Миколаївщини повертаються люди та бізнес – Кім

До прифронтової Миколаївщини повертаються люди та бізнес – Кім

Автор: Дарина Лапіна 26 Май 2024 12:30

На Миколаївщині фіксують збільшення кількості населення та охочих зареєструвати свій бізнес підприємців. 

Про відновлення області в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім. 

Віталій Кім розповів, що днями відвідав місто Вознесенськ, і саме там нині фіксують приріст населення. І як уточнив очільник Миколаївської ОВА, мова не йде про переселенців.

«У Вознесенську збільшилось населення на 10%, тобто на 3,5 тис.. Це без переселенців. Тобто відновлюється область, а деякі міста демонструють приріст населення», - повідомив Кім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі одного з районів Миколаївщини за зруйноване житло отримують до 2,5 млн гривень

Також в Миколаївській області продовжують реєструватись представники бізнесу. Віталій Кім розповів, що найближчим часом в області планують зареєструватись декілька великих підрядників з дорожнього будівництва та відновлення. Крім цього голова МОВА нагадав, що частину свого бізнесу до області вже переміщує український банкір,  співзасновник monobank Олег Гороховський.

«Це робиться для того, щоб своїм прикладом показати малому бізнесу, що плани у нас серйозні по відновленню і треба потроху повертатися назад, щоб приймати участь у роботі, яку ми запланували на майбутні роки», - підсумував Кім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Армія відновлення»: безробітні Миколаївщини відбудовують громади області (фото)

Зауважимо, що про переїзд свого бізнесу до Миколаївщини банкір Олег Гороховський заявив в березні цього року. В своєму телеграм-каналі він розповів про свій досвід спілкування з податковою Дніпра, де був зареєстрований і платив податки, а також про своє рішення прописатися та сплачувати податки в Миколаєві. 

«Як ви напевно здогадуєтеся, я є одним із найбільших платників податків у своїй області. Усе життя я платив податки у Дніпрі, це моє рідне місто, і навіть коли переїхав до Києва, я не змінював прописку та платив десятки мільйонів гривень ПДФО на рік у Дніпрі.

За цей час, як і заведено в наших широтах, я не отримав нічого крім пильної уваги податкової до моєї звітності та бажання знайти, що ж я приховую. Останньою краплею став чотирьохсторінковий запит на пояснення доходу 70800 гривень, який я зарепортив як дохід на залишок коштів на рахунку в Interactive brokers і за яким я сплатив теж ПДФО – 13000 грн», - розповів Гороховський.

За його словами, рішення прописатись у Миколаєві він прийняв після вечері з Віталієм Кімом.

«І я винайняв квартиру і прописався в Миколаєві. Плачу податки там. Мене не носять на руках, але щоразу, коли від мене надходить ПДФО до бюджету Миколаєва, Віталій телефонує мені і каже «Дякую!»», - написав банкір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ремонтують будинки та систему водопостачання: як на Миколаївщині відбудовують села, понівечені війною (фото)

Фото з відкритих джерел.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів