Автор: Євген Веселов 21 Июня 2022 13:09

Для збільшення масштабів пограбування Херсонщини окупанти запускають порти

Вторгнення росії в Україну спричинило не лише блокаду морських портів України, що вже призвело до світової продовольчої кризи , а й тотальний грабунок армії «асвабодітєлєй» всього, що можна взяти.

Десятки російських фур вивозять з тимчасово окупованого Півдня України зерно і метал до раніше окупованого Криму, звідкіля вони морським шляхом переправляють награбоване або далі в росію, або на експорт, наприклад у ту ж Сірію .

Для спрощення логістики вивозу вкраденого окупанти намагаються запустити роботу двох морських портів Херсонської області – Скадовського та Херсонського. Про це стало відомо тиждень тому - 15 червня пропагандистські ЗМІ росії процитували заяву так званої «військово-цивільної адміністрації Херсонської області».

Колобранти відрапортували, що порт готується до перевалки вантажів - «відновлюється інфраструктура, проводиться ремонт, триває підготовка до відновлення повноцінної роботи».

Вчора ж, на брифінгу в «Медіацентрі Україна – Укрінформ» це підтвердив Геннадій Лагута, голова Херсонської ОДА:

«Окупанти намагаються відновити роботу портів Херсона та Скадовська. Думають про те, як будуть вивозити продукцію Херсонщини, яка годувала не лише Україну, але й Європу. По дорозі на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» потік машин, які завантажені краденими продуктами регіону, просто безкінечний. Всі продукти вивозять до окупованого Криму».

Раніше ми повідомляли, що росіяни встановлюють фермерам Херсонщини мінімальні ціни на продукцію, які навіть не покривають ті кошти, які були вкладені і заставляють за ними торгувати.

Не викликає сумнівів лише той факт, що окупанти хочуть ще й водним шляхом вивозити з України награбоване зерно, овочі та іншу продукцію. Цілі цієї війни для росії –грабунок, мародерство та вбивство мирних мешканців України.

«Кримська допомога» - є черговим фейком від рашистів

«Ми, 10 беззбройних жінок, стояли проти 20 окупантів з автоматами». Історія дівчини, яка прожила 70 днів в окупованому Мелітополі

У Мелітополі та Бердянську окупаційна влада встановила нові комунальні тарифи й вимагає оплату в рублях

Порожні квартири в Мелітополі окупанти віджимають і продають на російських сайтах оголошень

На Одещині феєрверки та рух транспорту без глушників відтепер - під забороною