День 840. 12 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 840. 12 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 12 Июня 2024 20:00

Попри щоденні обстріли москалів, херсонці дбають про свої дворики і продовжують бути оптимістами в усьому! 

*** 

Дехто просто не хоче зрозуміти тих, хто пережив окупацію. «По вам же не стріляли!», – чула багато разів. «Чому не виїхали?» Для декого з моїх знайомих це був квиток в один кінець, їх обстріляли. Та і чому я повинна бігти зі свого міста, з рідного дому? Кому я повинна залишити дім, які будували мої батьки? Кацапам? Та ні! Та і якби всі виїхали, хто б доводив світові, що ХЕРСОН-УКРАЇНА?! Поки людина не побуває на нашому місці, вона не зрозуміє нічого! І не відчує той стан, в якому перебували херсонці, і той жах, який зараз там відбувається! 

*** 

У Херсоні - спека неймовірна. Катальпа цвіте, липа також. У повітрі – просто вибуховий аромат. У прямому і переносному. Пташки співають, гармати гепають. Все – як завжди. Це – Херсон. 

***

Я не знаю, як наші працівники енергосистеми, так швидко відновлюють світло в Херсоні, після прильотів.
Респект вам, хлопці!!!
А москалям – смерть!!! 

*** 

Чи то обстріли міста збільшились, чи то просто вікна відкриті і все гучніше чути? 

*** 

Кращою за «Адмірал Горшков» для корабля може бути хіба назва «Капітан Лоханкін»

*** 

Відео до сліз. Херсонські випускники танцюють вальс-онлайн з різних куточків світу. «Вальс випускників Херсонського фізико-технічного ліцею, яких війна розкидала світом, а юність об'єдналась у вирі вальсу і довела усьому світові, що життя – це прекрасна мить – і цю мить ніхто не має права відібрати», – написала авторка відео Інна Бєлова, виклавши це відео в соцмережі. 

*** 

Край географії. Вулиця Куліша. Крайня вулиця на Шуменському, далі – Вірьовчина і Зимівник. Чудове місце для пробіжки. Між іншим, влітку під час окупації і минулої весни, ТУТ з прогулянками було не гірше ніж на Соборній в Миколаєві. Особливо ввечері багато людей ходило – з дітьми, собаками, пенсіонери, молодики.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів