День 685. 9 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 685. 9 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 09 Янв. 2024 19:41

Херсон на початку січня, традиції не змінюються - троянда і календула під сніжним покровом. Цього  року через температурний режим квіти протрималися на 1,5 тижні  більше. Ось такий південь України. Троянди квітнуть до початку січня, а потім морози,  сніг, ожеледь - і ми милуємося їх красою вже весною. На початку лютого виходять перші підсніжники - і так Херсон у квітах майже цілий рік. До початку січня у нас квітнуть ще і календули, довго радують око - дубки- хризантеми. Сьогодні у прифронтовому Херсоні комунальники  розчищають сніг, дороги покривають піско-соляною сумішшю, ніби все, як до 24 лютого 2022 року, але гучні обстріли повертають до реальності - Херсон на лінії вогню. Боже, бережи тих, хто вирішив цю зиму перебути в рідному місті, бо це -  кожен день, як колесо фортуни, де ставка - твоє життя

***

Боже, хоть колись одна людина могла збагнути що так станеться. Всі люди жили щасливо. Всі мирно працювали, усміхались. Раділи кожному дню. Відпочивали на затишних місцях, куточках майданчиках Херсона. І в одну мить ці кляті вампіри перетворили світ на виворіт. І люди повинні кудись тікати, світ за очі. А кому нема куди? Чому так повинно бути?

***

Як вам погода?

А як хлопцям в окопах? ;)

Не забувайте підтримувати ЗСУ донатами

***

Зранку було мінус 11, але сонечко вийшло, то прогріває нам землю, вже мінус 9. Але вітер і мороз, то щось. Все б було добре, якби не думи, як там наші на фронті? Вчора з 49 бойових зіткнень на всій ЛБЗ, 9 тільки біля Кринків, маленького села на Лівому березі. Орки штурмують, а позаду в наших Дніпро на морозі. Це ще більше ускладнить доставку і припасів і евакуацію поранених. Від того, що не можешь допомогти, душа рветься. Поки донатиш на човни і мотори, трохи заспокоюєшься.

***

Де б я зараз не бувала в Німеччині, я весь час вишукую очима  рідний прапор. Іноді він майорить з якогось вікна, іноді на адміністративній будівлі. Нещодавно в Констанці я побачила його на будівлі місцевого театру. А вчора біля церкви у Манхаймі я побачила цілий транспорант, на якому написано німецькою "Ми молимося за мир".

***

Херсонські комунальники - наймужніші комунальники в світі!

***

Взагалі то я проти помсти, я за справедливість. Зараз моя справедливість така: за кожного потерпілого в цій війні українського херсонця - вічні муки ВСІМ винним в цьому!!! А для цього потрібні донати, бо курва-війна дуже дорога.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів