День 681. 5 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 681. 5 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 05 Янв. 2024 19:50

СБУ затримала у Києві власника розташованого на Херсонщині одного з найбільших в Україні агрохолдингів, який після окупації лівобережної частини області перереєстрував його за російськими законами та почав сплачувати податки окупантам. Йдеться про Дживана Мамояна, власника ТОВ «Моріс Каховка», виробничі потужності якого знаходяться у селищі Любимівка під Каховкою.

"Задокументовано, що бізнесмен передав російським військам складські приміщення виробничого комплексу підприємства у тимчасово захопленому Каховському районі Херсонщини. Встановлено, що командування окупаційних угруповань Росії використовує логістичні ангари для зберігання власного озброєння, боєприпасів та бойової техніки. Серед них – російські самохідні артустановки та реактивні системи залпового вогню, які здійснюють обстріли по території Бериславського району», – повідомили в СБУ.

***

А може потрібен ребрейдинг? Чорний Квартал!

***

Юний волонтер із Херсонщини зібрав 16 тисяч гривень на дрон для ЗСУ.

Максим Зарічний під час свят колядував для мешканців Івано-Франківської громади і зібрав 16 тисяч гривень. Кошти хлопець скерував на придбання дрона, який через волонтерів передав військовим. 

Загалом своїми сольними концертами Максим задонатив понад 600 тисяч гривень та сотні окопних свічок для українських військовослужбовців.

***

Вже п’ять релігійних громад Херсонщини обрали Православну Церкву України.

Ще одна релігійна громада Різдва Богородиці Херсонської Єпархії, що у Хрещенівці Бериславського району, ухвалила рішення перейти від УПЦ до Православної Церкви України.

Віряни на парафіяльних зборах проголосували за вихід із Московського Патріархату.

Таке рішення напередодні ухвалили ще 4 релігійних організації в Осокорівці, Миролюбівці, Високому та Антонівці.

***

Прохання відкрити профілі в наш час нагадують примус вживати спиртне в деяких компаніях. Часто - з дебільним приколом: "Хто не п'є - або хворий, або сволота". Як на мене варіант один - посилати.

***

Дивлюся на посмішки колись шанованих людей у Херсоні, це вони у пітері… шана, гроші, ордени - виявилось мало, не вірили в тих, кого вчили і лікували. Почали пропагандувати « росєя тут навсєгда», і побігли з Херсона разом з тими вбивцями… Посміхаються. А Херсон ті тварі продовжують вбивати. Чи є там душа, як гадаєте? Я вже не кажу про совість… Тільки от дітей своїх залишили в Україні… 

Херсону все ж таки повезло, він очистився значно, але чистити ще є що, і СБУ працює.

***

Окупанти позбавили наших дітей радощів найбільш безтурботного періоду життя. 

Замість навчання у школі та спілкування з однолітками вони вимушені сидіти по підвалах та молитися за порятунок...

Відволіктися від реалій війни школярам з Білозерщини допомагають благодійники, які організували для них відпочинок у Польші.

***

Гауляйтер Павло Філіпчук показав як виглядає «прикрашена» тимчасово окупована Каховка. Пусті вулиці, бродячі собаки. Чи то як жарт дописав «гуляємо, насолоджуємось». Той, хто був або є в окупації знає, що там не до насолод. 

***

Зрадники Лівобережжя продовжують готуватись до виборів путіна. Тим часом свої підозри отримують ті, хто організовували «референдум».

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів