День 218. 29 вересня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 218. 29 вересня. Що обговорюють херсонці в соцмережах
Автор: Євген Веселов 29 Сентября 2022 18:07

Ніхто з нас не повернеться з цієї війни. Навіть ті, хто повернеться.
Всі ми – хто воював, хто волонтерив, хто давав гроші на армію, всі українці взагалі – всі ми залишимось на цій війні назавжди.
Ніхто не буде таким, яким був до.
Ніщо не буде, як до...

***
???? По масовій втечі мужиків з росії можна зробити висновок: росіяни теж вірять у ЗСУ!

***
Колись у когось прочитала, що ФБ - це канал народної психотерапії 35+. Сьогодні вимушена погодитись. Так, я як і мільйони користуюсь ФБ для популяризації тем і проектів в котрих працюю і за котрі воюю. Але сьогодні.
Сьогодні особливий день. Хочу щоб приславуті алгоритми Ф. це запам’ятали, бо я людина і не зможу цього зробити. Хай навіть я попаду в тіньовий Бан, але я там буду «зі своїми».
Факт, котрий карбую в стрічці
Сьогодні я вперше в житті вимовила прокльон. Я все життя боялася відьом. Цей страх не дитячий страх темряви, а той, що перейшов з минулого життя.
Так, мені не боязко це писати бо я працюю сама на себе, а те що буде далі сподобається справжнім українцям.
За що людина може вимовити прокльон?
Над моїм місто сьогодні лунало занадто багато сирен
І в мене вмер Інтернет
Але я знаю хто я, а то ті живі ходячі мерці, за котрими правда ніколи не стояла.
Юхай вибачать мене партнери і друзі.

***
Як у нас справи? Мабуть, ті, хто не в місті, знають набагато більше інформації, ніж ми) Як влучно сказав мій друг: "Ми в підвішеному стані між життям та існуванням..." І, як пише одна неймовірно мужня херсонка: "Я обираю життя!")

***
Депутати Одеської міської ради не підтримали питання демонтажу пам’ятника Єкатерині II .
Можете не сумніватися, те ж саме буде і з Потьомкіним у Херсоні. І першими на захист «історії» стануть так звані патріоти, які до війни толерували всю цю імперську єресь. І не сперечайтеся. Так і буде.

***
Сьогодні сонячно і тепленько, хоч бери і загоряй. Раніше, я б так і зробила, насолоджувалась би осіннім теплом у шезлонгу. А зараз тільки ходжу і радію теплу. Бо кожен теплий день наближає нас самі знаєте до чого. А от вчора був дощ, що не наближає. Всім тихого дня і гарних новин. В нас вчора і вечір був гамірним і ніч, сподіваємось, що не даремно.

***

"Зеленський - наркоман і це ж ви спровокували агресію Росії в 2014", коротко про мою розмову з військовим НАТО з Італії.
????Вже деякий час я ходжу на спікінг клаб в Польщі, вдається попрактикувати англійську з різними людьми, сьогодні до нас прийшли двоє італійців, які служать на місцевій базі НАТО. Звичайно, я завела розмову про війну, але геть не готова була почути те, що почула:
• "на італійському ТБ показують, що український Президент вживає наркотики"
• "велика кількість італійців впевнена, що це ви почали конфлікт на Донбасі в 2014"
• НАТО не збирається втручатися "у вашу війну"
• "мені платять хороші гроші за службу, а що мені зможуть дати в Україні, яка моя мотивація їхати до вас, за що я маю там воювати?"
Окей, я можу погодитись, що мотивація "відстоювати європейські цінності" недостатня, але те, що немає розуміння, що росія - найбільша загроза цивілізованого світу і потенційний ворог тієї ж Італії в майбутньому, мене здивувало.
Це перший мій "ляпас" від мирної і спокійної Європи, тому я дещо під емоціями. І це виклик для нас, в першу чергу для вимушених переселенців, - доносити правдиву інформацію до європейців, цінності яких ми захищаємо кров'ю і ціною сотень життів щодня...

***
Московити так перейнялися відомим ще з 90-х "Хочемо жити як в Херсоні", що аж свербить приєднатися до Херсонської області.

***
Щодо рехверендуму. Більшість тих, хто залишився, нікуди не ходили, двері не відчиняли. Навіть старенькі намагалися десь піти з дому, щоб їх не застали. Так що фігня то все, але її "легітимізують". До речі, вивозять все, що можуть: маслозаводи, трактори, комбайни, автобуси, усьо, що бачать. Так що не планують вони тут залишатися.

Приєднуйтеся до нас:

День 282. 2 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Троє загиблих та сім поранених через обстріли на Херсонщині 1 грудня