Цими вихідними близько 30% населення буде без світла: Кім розповів про складну ситуацію на Миколаївщині

Цими вихідними близько 30% населення буде без світла: Кім розповів про складну ситуацію на Миколаївщині

Автор: Ян Ярчук 07 Июня 2024 15:30

Ситуація з електропостачанням у Миколаївській області складна, але вона має налагодитися. Про це розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Він зазначив, що цими вихідними буде застосовано новий план, згідно з яким, лише 30% населення одночасно буде без електропостачання. 

Також начальник Миколаївської ОВА не приховує, що ситуація погіршилася:

«У нас люди і 12-16 годин сидять без світла. Розмовляв з «Укренерго». Цими вихідними будуть нові плани, де світло вимикатимуть не згідно лімітів по областях, а по чергам. Тобто, відключають по 2 черги з 6, це приблизно 30% людей будуть без світла».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як влаштувати свій побут при відсутності електроенергії: корисні поради

Він також додав, що стан енергосистеми трохи покращиться, оскільки один енергоблок виводять з ремонту. Але радіти ще зарано, адже через тиждень розпочнуть ремонтувати ще один.

«Тобто, маємо затягувати пояси по електриці, маємо економити зараз. Ми працюємо на те, аби графіки у нас були більше-менш нормальними», – зазначив начальник Миколаївської ОВА.

Як вже писала «Гривна», більшість миколаївців виявилися готовими до відключень. Майже біля кожного кіоску, магазина, кафе, офісу працює генератор. Гірше з громадським транспортом, оскільки через постійні перебої з електрикою трамваї та тролейбуси більшу частину часу на простої. Відповідно маршрутки – переповнені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гул генераторів і неробочий електротранспорт: як Миколаїв переживає відключення світла

Водночас у сусідній Одесі також є проблеми з енергетикою. Як повідомляла «Гривна», там ситуацію хочуть стабілізувати за рахунок мегаватних кораблів з Туреччини та встановлення газопоршневих систем у морських портах, що дозволить збільшити ліміти для населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одещина проводить переговори з Туреччиною щодо співпраці у сфері енергетики

Зазначимо, що до відключення електроенергії по всій Україні повернулися ще з травня. Причиною є відновлення наслідків масштабних обстрілів української енергетики росіянами.

Колаж: 24 канал

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів