Чи відкриють пішохідну зону в центрі Одеси цього літа

Чи відкриють пішохідну зону в центрі Одеси цього літа

Автор: Ян Ярчук 24 Май 2024 20:00

Вперше пішохідну зону в історичному центрі Одеси відкрили влітку 2021 року, але з початком великої війни ініціативу більше не впроваджували. А як буде цього року?

Наразі через повномасштабне вторгнення на вулицях вже немає великої кількості людей, тому міська влада не бачать сенсу цьогоріч впроваджувати зміни у русі транспорту для відкриття пішохідної зони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеські архітектори запропонували концепцію модернізації пішохідного проспекту в центрі міста

Про це у коментарі виданню «Суспільне Одеса» повідомив депутат Одеської міської ради, голова комісії з питань транспорту і дорожнього господарства Петро Обухов. За його словами, тоді ініціатива мала сенс, оскільки пішоходів було дуже багато, до того ж ресторани розширювали літні майданчики й відповідно займали більше місця.

«У 2021 році пішоходів було дуже багато, було незручно пересуватися тротуарами, їх не вистачало, вони були завузькі. І тому це мало сенс. Ресторани розширювали свої літні майданчики та вони могли займати більше місця. Це було прикольно, але це працює тільки, коли є багато людей», говорить Петро Обухов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Одесі демонтуватимуть літні тераси, що заважають пересуванню пішоходів

Крім того, депутат додав, що впровадження пішохідної зони цьогоріч є не тільки не виправданим, з огляду на порівняно невелику кількість людей на вулицях, а й потребувало б додаткових ресурсів. Зокрема йдеться про залучення працівників патрульної поліції та співробітників муніципальної варти.

Фото: Одеська міська рада 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів