В Одесі демонтуватимуть літні тераси, що заважають пересуванню пішоходів

В Одесі демонтуватимуть літні тераси, що заважають пересуванню пішоходів

Автор: Ян Ярчук 27 Апр. 2024 08:00

Проблема літніх терас, що заважають вільному пересуванню пішоходів, в Одесі не нова. Наразі ж у міській раді знайшли рішення: тераси, що не відповідають умовам договору про оренду – демонтуватимуть.

Під час засідання виконавчого комітету Одеської міської ради, що відбулося 25 квітня, прийнято рішення про демонтаж 4 таких терас в декількох районах міста.

Начальник Одеської міської ради Геннадій Труханов пояснив таке рішення тим, що власники закладів порушують умови договорів оренди, незаконно розширюючи межі своїх терас. Як наслідок – це створює небезпеку для пішоходів, які змушені виходити на проїжджу частину вулиці.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: В Одесі «заякорилось» вже півтори тисячі переселенців: найбільше із Миколаївської та Херсонської областей 

«Робимо попередження, одне, друге, третє, з фотофіксацією, з усім. І тільки щодо тих, хто не зрозумів такого діалогу, йдемо на крайні і сьогодні непопулярні рішення. Є правила і треба їх дотримуватися. Так, бізнес повинен розвиватися, але люди, які сьогодні просто гуляють нашими вулицями, повинні мати можливість з дітьми, візочками, ходити по пішохідній зоні, а не виходити на проїжджу частину», прокоментував Труханов.

Раніше «Гривна» вже писала про те, що в Одесі підприємець захопив тротуар та мало не знівечив пам’ятку архітектури, добудовувавши кухню до свого кафе. Прибудову також демонтували.

Фото ілюстративне, Тripmydream

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів