Історичні будівлі Одеси та Миколаєва відтворили у вигляді конструктора: кошти спрямують на відбудову гімназії

Історичні будівлі Одеси та Миколаєва відтворили у вигляді конструктора: кошти спрямують на відбудову гімназії

Автор: Ян Ярчук 24 Май 2024 14:00

Відомий данський виробник іграшок Lego випустив конструктори архітектурних пам’яток України. Конструктори не продаватимуть, але натомість пропонують виграти, зробивши благодійний внесок.

Про це у фейсбук пише UNITED24.

Серед відтворених у вигляді конструктора культурні пам’ятки Одеси та Миколаєва. Йдеться про Миколаївську астрономічну обсерваторію та Одеський національний академічний театр опери та балету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Культурна памʼятка Одеси може зʼявитися у вигляді конструктора LEGO

Загалом відтворено 5 культурних пам’яток України, серед яких також Київські Золоті ворота, Бахчисарайський Ханський палац, Підгорецький замок.

Одеський національний академічний театр опери та балету

UNITED24 повідомляє що конструктор неможливо купити, але можна виграти за внесок від 24 $. Зібрані кошти спрямують на відбудову Великокостромської гімназії в Дніпропетровській області, що була зруйнована внаслідок удару російською ракетою.

Загалом розігруватимуть 15 конструкторів – по три кожного виду.

Над розробками працювали креатори з 4 країн: Ерік Лоу та Марк Сегеді зі США, Даніель Зайдль з Німеччини, Мацей Коцот із Польщі та Олександр Єрмолаєв з України.

Зазначимо, що раніше Олександр Єрмолаєв представив мініфігурку «Николаевский Ванёк». Дизайнер наголосив, що планує створити цілу серію, а розпочав саме з цього героя, оскільки він став «символом партизанського руху і справжнім ангелом-охоронцем для багатьох українців».

Фото UNITED24, сайт Lego

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів