У Херсоні невідомий чоловік стріляв у підлітків із травматичної зброї

Автор: Олеся ЛУНІНА 25 Сентября 2018 20:36

Чим далі від нас літо, тим менше жителі Херсонщини потрапляють у неприємності, які призводять до травматизму. І тим спокійніше медикам екстреної медичної допомоги.

Так, із 17 по 23 вересня по області зафіксовано 3951 виклик, а це в середньому на три сотні нижчий показник, чим було влітку.

Однак у осені є свої «травматичні відтінки». Наприклад, щотижня діти і дорослі падають із дерев, збираючи врожай. Почастішали випадки падіння дорослих із висоти під час ремонтних робіт. Учні травмуються під час шкільних перерв або на спортивних майданчиках.

Та були випадки, які просто шокують жорстокістю. Як повідомляє облцентр екстреної медичної допомоги, 23 вересня медики поспішали в селище Білозерка. Там батько, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, побив своїх маленьких синів. Двох хлопчиків 3 і 4 років госпіталізували з черепно-мозковими травмами, струсом головного мозку. П’яний чоловік також одному з синів набив носа і губи, а іншого лупив по скронях і вуху. Вдома медики застали матір і ще одну дитинку 7 місяців. Їх також відвезли до лікарні, як того потребує порядок.

Ввечері 23 вересня в Херсоні невідомий чоловік почав стріляти по підліткам із травматичної зброї. Це трапилося на вулиці Москвіна. Медична допомога знадобилася 13-річному хлопцю, якому невідомий влучив у ноги.

Ще один херсонець довів сина до лікарні 21 вересня. Під час сварки батько, який знаходився в стані алкогольного сп’яніння, поранив ножем у живіт 26-річного сина.

Були у бригад швидкої і приємні виклики. До таких можна віднести допомогу породілі. Під ранок 22 вересня швидка виїжджала до 38-річної херсонки, яка народила вдома у присутності медиків. Жінка перебувала на обліку, спостерігалась у лікаря, перейми почалися біля 1 години ночі, на 30 тижні вагітності. Це були вже треті, але передчасні пологи. Народилася недоношена дівчинка. Поріділю з немовлям доставили до пологового будинку.

Читайте також: Скорая помощь по-новому: херсонским медикам больше не придется ездить на вызовы в соседние области?

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів