Гриби вклали на лікарняне ліжко ще сімох жителів Херсона та області

Автор: Альона ГРЕБЕНЮК 31 Октября 2018 12:32

За минулі сім днів, із 22 по 28 жовтня, медики швидкої допомоги виїжджали на виклики до пацієнтів 3821 раз, з них по Херсону – 1472. Яку медичну допомогу надавали мешканцям регіону, «Гривні» розповіла заступник головного лікаря з оперативної роботи облцентру екстреної медичної допомоги Інесса Чамлай.

За минулий тиждень медики швидкої допомоги 7 разів поспішали на випадки отруєння грибами. Як розповіла «Гривні» заступник головного лікаря з оперативної роботи облцентру екстреної медичної допомоги Інесса Чамлай, 22 жовтня о 18:44 був виклик до херсонки 72 років. Вона вдома поїла гриби, куплені на ринку. Пенсіонерку госпіталізували.

Наступного дня на лікарняні ліжка потрапили ще двоє пацієнтів. О 5 годині ранку медики поспішали в Олешки. Там грибами, зібраними в лісі Олешківського району, отруївся 70-річний чоловік. А о 10:51 швидка допомога виїжджала в Херсон до 38-річної громадянки, яка наїлася грибів, зібраних напередодні в лісі Олешківського району.       

24 жовтня в «армії» любителів грибів побільшало знову. Майже опівночі зафіксували виклик у село Щасливе Олешківського району. Там на допомогу чекала 20-річна сільчанка, яка їла гриби, зібрані на деревах біля дому.

27 жовтня в лікарню потрапив 62-річний херсонець із приміського селища Геологів. Два дні тому він наївся грибів, якими пригостила сусідка.

Нагадаємо, на початку жовтня грибами отруїлася сім'я з Великих Копанів Олешківського району. На жаль, дитину та її батька не вдалося врятувати...

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів