Автор: Євген Веселов 29 Июля 2022 12:35

Внаслідок влучного ракетного удару Збройних сил України по Антонівському мосту, зробленого в ході визволення Херсона від російських окупантів, останній виявився не придатний для руху автомобільного транспорту. Також, на жаль, це призвело до деяких незручностей і для місцевих мешканців та для постачання товарів, зокрема овочів. Діставатися до обласного центру стало важче. Почали дорожчати овочі та деякі продукти харчування, які доставлялися з лівого берегу та з початку окупації - з Криму.

Але нема ситуацій, вихід з яких не знайшли б українці. Зараз на перший план виходить річковий транспорт, під графік руху якого пристосовуються автобусні перевізники.

Як діляться в соціальних мережах дописувачі, наразі можливий маршрут сполучення лівого та правого берегів: рано вранці о 6 годині виїзд з села Красне, потім автобус іде по маршруту Новоросійське - Володимирівка - Лиманське - і в о 6.30 виїзд з Лазурного. Далі по звичному маршруту транспорт іде до Голої Пристані, звідкіля відправляється катер на Херсон о 8.00.

Зворотній шлях наступний - з Херсону катер в Голу Пристань відправляється о 16.30 з річкового порту, а в Голій Пристані маршрутка стоїть чекає цей катер і везе в зворотному напрямку!

Як пишуть у пабліках, вартість маршрутки до Голої Пристані 150 грн, вартість проїзду на катері 50 грн.

До речі, на херсонській автостанції оприлюднили розклад руху річкового транспорту на лівий берег з містами відправки. Збережіть собі фото.

Звичайно, постачання товарів таким маршрутом не налагодиш, але поїздки по справах цілком реальні. Підходять такі маршрути й для дачників, чиї ділянки на лівому березі. Транспорт з вантажами прямує через Каховську ГЕС.

День 173. 15 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Падіння Стремоусова: у херсонського зрадника - великі проблеми, він відчайдушно намагається втриматися в окупаційній владі