Вовки з Херсонщини «господарюють» у Криму

У тимчасово окупованому Криму місцеві жителі все частіше зустрічаються з степовими вовками. Кримчани фотографують їх на галявинах та у виноградниках Бахчисарайського району.

Про це повідомляє «Голос Криму».

Зазначається, що на питання: звідки вони взялися та й ще ходять сміло зграями – однозначної відповіді немає. Але експерти схиляються до того, що це вовки зі степів Херсонщини, які фактично в період російсько-української війни, що другий рік триває в Україні, вимушені мігрувати та шукати кращої місцевості для подальшого свого існування.

Місцевим мешканцям півострову здалеку вдається зняти вовків, що почувають себе як господарі  у бахчисарайських виноградниках. Фото: «Голос Криму».

Раніше «Гривна» повідомляла, що під виглядом обміну окупанти викрали із заповідника «Асканія-Нова» рідкісних тварин. Сім тварин передали нібито для «наукових та культурно-просвітницьких цілей».

Пов'язані записи

Привласнив кошти на відбудову Посад-Покровського: оголошено підозру директору будівельної компанії

На Херсонщині правоохоронці оголосили про підозру у привласнені та розтраті директору будівельної компанії, яка мала вести ремонтні роботи та зводити приватні житлові будинки замість пошкоджених війною у селі Посад-Покровське Чорнобаївської…

Подробиці
Данія передала машини швидкої двом лікарням у Херсоні

Дві машини швидкої допомоги передали до двох лікарень Херсона у межах співпраці із данським містом Сількеборг. Як повідомили в ХМВА, ініціатива стала можливою завдяки підтримці благодійної організації Repower Charitable Foundation…

Подробиці