Волонтери повернули з окупованої Херсонщини ще одну родину з малими дітьми

Волонтери повернули з окупованої Херсонщини ще одну родину з малими дітьми

Автор: Марина Поліщук 05 Декабря 2023 11:20

Із тимчасово окупованої частини Херсонщини вдалося повернути ще одну родину з двома малолітніми дітьми. Зараз вони в безпеці, з ними працюють медики та психологи.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

«Повернення стало можливим завдяки організації Save Ukraine у співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, органами опіки та піклування, службами у справах дітей», - написав він у своєму телеграм-каналі.

У благодійному фонді Save Ukraine додають, що окупаційна влада примушувала батьків змінювати українські свідоцтва про народження дітей на документи російського зразка, а батька намагалися поставити на військовий облік.

«На щастя, родині вдалося вирватися і приїхати в Україну. Зараз уже родина в безпеці. Усього нашій команді вдалося повернути з росії та тимчасово окупованих територій 213 українських дітей», - зазначається в дописі фонду в соцмережі.

Очільник Херсонської ОВА додає, що загалом від початку 2023 року з тимчасово окупованої території Херсонщини вдалося повернути 158 дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міжнародний злочин та геноцид: відомий російський політик викрав з Херсона дитину та усиновив її

Фото зі сторінки Save Ukraine у соцмережі

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів